FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SHQIPERI_-_SHBA ,MARREVESHJE PER PASTRIMIN E GERDECIT

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default SHQIPERI_-_SHBA ,MARREVESHJE PER PASTRIMIN E GERDECIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri May 02, 2008 11:56 pm

  Shqiperia e SHBA kan nenshkruar sot nje marreveshje per pastrimin e Gerdecit,marreveshja eshte nenshkruar nga ministri i Mbrotjes ,Gazment Oketa dhe zevendesambasadori amerikan ne Tirane ,Cristina.Sipas paktit,pastrimi i monicionve do te behet nga fimra amerikane ;AGNA;,e cila do te kontraktoje edhe nje firme britanike .Procesi i pastrimit mun te zgjase deri ne 3 vjet .

  (PAK 3 VJET DO TA SHTONIT E NJE VIT TJETER SE ESHTE PAK Very Happy )

   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:33 am