FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KOSOVARET VETEM ME NJE CERTIFIKATE NE SHQIPERI

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KOSOVARET VETEM ME NJE CERTIFIKATE NE SHQIPERI

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat May 03, 2008 2:39 pm

  Deri me 31 tetor te ketij viti kosovaret mund te kalojne ne Shqiperi duke u pisur vetem me ne dokument indentifikimi .Ambasada e Shqiperise ne Kosove njoftoi se kalimi ne territorin tone mund te behet duke patur nje pasaporte,karte indetiteti,certifikate ose patente.ndersa per femijet nen moshen 18 nevojitet nje certifikate lindjeje dhe fotokopje te kartes se indenitetit te prindrit.

  (PO KAQ SHUM DOKUMENTA PASKAN KOSOVARET Very Happy )

   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 9:08 am