FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  FIER SEKUSTROHEN 1 KG HEROINE NE PRANGA 2 VELLEZER

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default FIER SEKUSTROHEN 1 KG HEROINE NE PRANGA 2 VELLEZER

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat May 03, 2008 2:45 pm

  Sekustrohet 1 kg heroine ne Fier,ndersa policia ka prangosur dy vellezer,posedues te lendes narkotike.Sipas informacioneve te para,droga u gjet ne makinen e dy vellezerve Mirel dhe Ilir Cela.Operacioni per zbulimin e lendes narkotike u krye nga agjentet e antikrimit.Vazhdojne hetimet per te zbardhur destinacionin e droges e nese behej fjale per rrjet trafiku te lendes narkotike .
  (VAZHDONI HETIMET JU SE DO I GJENI Very Happy )

   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 9:20 am