FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  TIRANE,PLAGOSET ME ARME ZJARRI PRANE ARGJENDARISE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default TIRANE,PLAGOSET ME ARME ZJARRI PRANE ARGJENDARISE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun May 04, 2008 2:08 pm

  Nje person eshte plagosur ne mbremjen e djeshme ne zonen ne Tirane,teksa dilte nga nje argjendari.Lajmin e bene te ditur burime policore zyrtare,sipas te cilave dyshohet se sulmi te jete kryer si tentative per te bere nje grabitje.Sipas burimeve kane filluar hetimet per zbadhjen e ngjarjes dhe indetifikimin e autorit te sulmit ,i cili pasi qelloi u largua menjehere nga vendgjarja .

  (PO QFAR TE RRINTE ATY SA TE VINTE POLICIA Smile )

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:04 pm