FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  MAKINA PLASET ME SHTYLLEN,DY TE VDEKUR

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default MAKINA PLASET ME SHTYLLEN,DY TE VDEKUR

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed May 07, 2008 6:20 pm

  Nje aksident i rende ka ndodhur ne oret e para ne hyrje te Lyshnjes,ne rrethrrotullimin e Plugut.Nje mekine me targa te Tiranes 2903I,ne te cilen udhetonin dy persona,ershte perplasur me nje shtylle dhe per pasoje te dy personat kane humbur jeten .Viktimat jane Kristian Mici 42 vjec dhe Enis Sulejmani 22 vjec.Aksidenti ka ndodhur rreth ores 03.30 te mengjesit dhe besohet se shkak ka qene shpejtesia e madhe o pagjumesia .

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:21 pm