FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KUPA E SHQIPERISE VLLAZNIA I "RREMBEN" TIRANES TROFEUN NE FINALE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KUPA E SHQIPERISE VLLAZNIA I "RREMBEN" TIRANES TROFEUN NE FINALE

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed May 07, 2008 7:21 pm

  Vllaznia ka mbyllurr cdo llogari ne 45 minutat e para te finales se Kupes se Shqiperise kunder tiranes duke fituar trofeun e dyte me te rendesishem te sezonit duke hedhur poshte parashikimet .Shkodranet mposhten ne "RRuzhdi Bizhuta"te Elbasanit skuadren bardheblu te Sulejman Memes me goa te Likes ne minuten e 3-te dhe te Sukajt 6 minuta para fundit te pjeses se pare.ndeshja eshte karakterizuar nga nje loje e forte po kuqeblute u treguan me konkrete duke fituar kupen e 6-shte ne 56 finale te luajtura deri me sot.Ne minutat e fundit ,Tirana ka luajtur me 10 lojtare per shkak te 2 krtonave te verdhe te marra nga Mohelbi,i cili e la 10 minuta pare kohe fushen e blerte.

   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:21 am