FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  RENDITJA E FIFA SHQIPERIA ENDE NE VENDIN E 76

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default RENDITJA E FIFA SHQIPERIA ENDE NE VENDIN E 76

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed May 07, 2008 7:41 pm

  FIFA ka publikuar renditjen e plote te perfaqesuesve dhe Shqiperia vazhdon te jete ne vendin e 76-te ne kuoten e 421 pikve.Edhe pse futbolli ndertkombetare dhe perfaqesuesja humbi du ndeshjet miqesore me Arabine Saudite e Moldavine per shkak te pezullimit te nga FIFA e UEFA me sa duket kjo gje nuk ka ndikuar ne renditjen e pergjithshme .Tashme ndeshja e rradhes per perfaqesuesen tone do te jete ndeshja miqesore ne fund te majit me Polonine ,ndeshje e cila do te zhvillohet ne Gjermani.Kjo renditje nuk ka pasur ndryshime as per kreun ku Argjentina vazhdon ne vendin e pare me 1520 pike e ndjekur nga Brazili dhe kampionet e botes te Italise.Renditja e radhes do te publikohet me 4 qershor 2008 .

   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:06 am