FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  URA VAJGURORE VETEVRITET 23 VJECARJA NUK DIHEN MOTIVET

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default URA VAJGURORE VETEVRITET 23 VJECARJA NUK DIHEN MOTIVET

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed May 07, 2008 7:49 pm

  Nje 23 vjecare nga Ura Vajgurore i ka dhene fund jetes duke u vetevarur ne ambjentet e baneses se saje .Ajo ishte banore e lagjjes Guri i Bardhe ne Uren Vajgurore dhe nene e nje femije .Mesohet se ajo ka shfrytezuar castin qe ne banese nuk ndodheshin familiaret dhe ka vendosur ti jape fund jetes .Policia ka nisur hetimet per ngjarjen e ndodhur.

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 8:59 pm