FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  PErshendetje

  Share
  avatar
  AvEnTuRa_Blu
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 1
  Registration date : 23/05/2008

  default PErshendetje

  Mesazh nga AvEnTuRa_Blu prej Fri May 23, 2008 5:51 am

  Edhe pse nuk mund te prezantohem dot plotesisht per arsye sigurie , mund te them vec emrin tim te vertet ,, quhem Mandi jetoj larg nga vendi lindjes (Lac) te pakten moshataret e mi me njohin , Nick i fundit qe kam perdorur Esht AvEnTuRa_Blu .. mosha 20 vjec , per momentin banoj ne nje lagje te athines :d
  Kaq mjafton si perfillim ..
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: PErshendetje

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri May 23, 2008 2:27 pm

  mir se erdhe aventura
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PErshendetje

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:25 pm

  Pershendetje!!!!!!!!!!!!!!!!!!Un jam Chrysa!! dhe jam 18 vjec!!
  Sajmire je i njejti nga hapsirajuaj.com? (Reporter)?
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: PErshendetje

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Jul 04, 2008 6:39 pm

  mir se erdhe chrysa po un jam kok e kembe Very Happy
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PErshendetje

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 14, 2008 4:01 pm

  Pershendes te gjith! por ne vecanti adiiin se ka ditelindjen sot!
  U befsh 100 vjec!

  Sponsored content

  default Re: PErshendetje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:11 am