FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  E fejuara e Kristianos? “E pangopur nė shtrat!”

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default E fejuara e Kristianos? “E pangopur nė shtrat!”

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue May 27, 2008 1:09 am

  Me siguri qė Kristiano Ronaldos nuk do t’i kenė pėlqyer dhe aq shumė deklaratat e ish?tė dashurit tė sė fejuarės sė tij tė tanishme, Nereida Gajardo. Pedro Kampane, me profesion menaxher lojtarėsh, nuk ka mundur tė mbajė tė fshehta tė veēantat e nxehta nga marrėdhėnia e tij me modelen spanjolle. Ndoshta ėshtė frymėzuar nga lidhja e saj me atė qė konsiderohet futbollsti mė i mirė nė botė pėr momentin... Gajardo, e cila shumė shpejt mund tė bėhet edhe zonja Ronaldo, pėrshkruhet nga Kampane si njė “vazjė qė joshet lehtė dhe e pangopur nė shtrat, si dhe qė vrapon pas famės dhe parave”. “Nereida nuk merr shumė vesh nga futbolli ? ka thėnė Kampane pėr tė pėrjavshmen britanike “News of the World”, “por sigurisht qė i njeh mjaft mirė meshukjt dhe di si tė bėjė tė lumtur. Me siguri qė Kristiano po argėtohet shumė me tė. Nereida i dashuron paratė mė shumė se ēdo gjė tjetėr, edhe mė shumė se sa seksin. Tani Kristiano ka gjetur njė vajzė fantastike nė shtrat, ndėrsa ajo ka realizuar ėndrrėn e saj duke u fejuar me njė futbollist milioner. Nuk mendoja se do tė arrinte aq lart. Sigurisht qė i njeh futbollistėt, sepse ka frekuentuar shumė, por nuk ma merrte mendja qė do tė arrinte tė joshte njė kampion si Ronaldo”, ka shtuar Kampane. Mė pas, Kampane ka shpjeguar se e kishte njohur Gajardon nė vitin 2006 dhe se ishte ndarė prej saj pas vetėm disa muajsh, sepse modelja ishte shumė e zjarrtė. Deklaratat e personit nė fjalė nuk do t’i kenė pėlqyer as mamasė sė Ronaldos, zonjės Maria dos Santos Aveiro, e cila kohėt e fundit kishte shprehur entuziazmin e saj pėr martesėn e mundshme tė tė birit.

   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 11:01 am