FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  RREGULLORJA E FORUMIT

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default RREGULLORJA E FORUMIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed May 28, 2008 11:57 pm

  1)Ne kete forum eshte e ndaluar te perdoren fjale banale ose sharje.

  2)Nqs se moderatoret konstatojne te tilla shkrime,jane te lutur qe te veprojne menjehere duke i fshire fjalet ose shkrimet qe permbajne fjale te papershtatshme,dhe duke lajmeruar gjithashtu antarin qe te mos perdore me fjale banale.

  3)Nqs se antari vazhdon te shkruaj fjale banale ose te shaje,
  atehere moderatoret duhet te raportojne tek administratoret e forumit,te cilet bejne perjashtimin e menjehershem te antarit nga forumi.

  4)Nqs se nje antar veren parregullsi,dmth shkrime me permbajtje ofenduese,nga ana e moderatorve ne forum dhe e operatorve ne chat,jane te lutur te kontaktojne administratorin e forumit,i cili i ben verejtje moderatorit ose operatorit,dhe nqs keta te fundit vazhdojne,athere merren sanksione deri ne pezullimin e tij nga forumi.

  5)Cdo kush nga antaret mund te behet pjese i stafit te forumit,duke
  qene sa me shum aktiv dhe te tregoj nje besuesshmeri te plote.

  6)Cdo antar ka te drejte te hap temen e tij,ashtu si e mendon ai dhe ne perputhje me rregulloren e ketij forumi.

  7)Cdo antar,ne forum duhet te bej kujdes me replikat e tij duke evituar sa me shum te jete e mundur daljen nga tema.

  8)Cdo antar apo moderator duhet te sigurohet me pare nese tema qe po hap ekziston apo jo.

  9)Cdo antar ka te drejte te jap mendimin e tij,per permirsimin e forumit.

  10)Moderatoret dhe operatoret duhet te jene te komunikueshem me njeri-tjetrin dhe me antaret. Per cdo problem drejtohuni Administratorit

  11) Nese Moderatoret jane inaktive ne punen e tyre per nje periudhe te gjate kohore athere atyre ju hiqet grada qe mbajne. Moderatori i ri percaktohet nga stafi i Administratoreve. 7233

   Ora ėshtė Mon Aug 20, 2018 11:08 pm