FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Lac aksidentohen pesė persona nga e njėjta familje

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Lac aksidentohen pesė persona nga e njėjta familje

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Jun 15, 2008 1:14 am

  Pesė persona nga e njėjta familje mbetėn tė plagosur si pasojė e njė aksidenti automobilistik tė ndodhur pranė fshatit Gjorm tė Kurbinit, nė aksin e vjetėr rrugor Laē-Mamurras, pasi makina me tė cilėn udhėtonin doli nga rruga dhe u pėrmbys nė njė kanal.
  Burime nga policia bėnė tė ditur pėr se "shtetaset Pashke, Mrika, Dava dhe Prena Piroli, pėrkatėsisht 70, 66 , 45 dhe 27 vjeē janė transportuar urgjent nė Spitalin Ushtarak tė Tiranės nė gjendje tė rėndė shėndetėsore, ndėrsa 65 vjeēari David Piroli ndodhet nė spitalin e Laēit".
  Nga hetimet paraprake tė policisė mėsohet se automjeti i drejtuar nga shtetasi Lekė Piroli, ka dalė nga rruga, duke u pėrmbysur nė njė kanal.

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 8:59 pm