FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ICIDENTI ME EDI RAMEN PEZULLOHET POLICI NGA MILOTI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ICIDENTI ME EDI RAMEN PEZULLOHET POLICI NGA MILOTI

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Jun 28, 2008 5:33 pm

  Frrok Prenga, me gradė kryeinspektor ėshtė pezulluar nga detyra deri nė sqarimin e incidentit tė kreut tė opozitės me banorin e kėtij qyteti, 48-vjeēarin Mikel Preēi. Rama ėshtė ndaluar dje nė Milot pėr t’u takuar me banorėt e qytetit nė kuadėr tė turit “Dialog me Shqipėrinė”. Por nė momentin qė Rama do tė mbante fjalimin para banorėve tė mbledhur nė sheshin e qytetit, 48- vjeēari ka reaguar nga turma me thirrje “Poshtė Edi Rama, poshtė Partia Socialiste. “Rroftė Sali Berisha”. Kjo ka mjaftuar qė kreu i opozitės tė replikojė me 48-vjeēarin, i cili mė pas ėshtė shoqėruar nė ambientet e policisė, nga ku akuzohet pėr prishje tė rendit dhe tė qetėsisė publike.

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: ICIDENTI ME EDI RAMEN PEZULLOHET POLICI NGA MILOTI

  Mesazh nga melissa prej Fri Oct 10, 2008 6:24 pm

  me vjen keq qe po perseriten te njejtat gjera si dikur sic duket asgje ska per te ndryshuar kurr ne ate vend,rrespekt per Mikel Precin je i rrespektuar dhe nderuar nga te gjithe vendasit e hallall te qofte!rrofte partia demokratike rrofte Sali Berisha !he was the first who brought the democracy in our country and he will be remembered for that he will be in history forever the first president who brought us freedom ,democracy!

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:21 pm