FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Car domethen avatari juaj?

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 7:45 pm

  Tregoni pse vut kete avatar qe keni tani?

  Un vura kete bebin sepse eshte shum i embel!!! lol! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:49 am

  CFAR BEBI ESHT ;;CUN APO GOC SA I DASHKE BEBAT.....????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:28 am

  cun me duket qe eshte! po kur jan beba te gjitha jan te mire kur riten ama behen te keqijn!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 01, 2008 2:12 am

  pse mi lal edhe ti qe je rritur tani je bo e keqe.......?????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 01, 2008 12:14 pm

  Vetem un jam e mira botes LOL
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 2:53 am

  THUA TI POR CFAR THEMI NEVE.... What a Face
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 3:04 pm

  Cfar thoni ju adiii?qe sjam e mira botes?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 5:32 pm

  po ku e di un moj chrysa un nje here qe erdha me te takuar ti sme dole ike u mencefe andej. un zdi gje se sjam takuar akoma e kur te takoj e te tregoj se do jesh me e mira e botes
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 5:45 pm

  Razz:P:P:P:P:P

  un erdha me te takuar por u be nje miskuptimi Laughing
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 3:59 am

  AVATARI IM ESHT E MREKULLUSHME,ESHTE E BUKUR, ESHT E MIRE , ESHTE E EMBEL, ESHT SEXSI, ESHT YLL, E CFAR TE THEM PER ATE MO.. PO KA NJE TE KEQE SE KA FILLU ME MA DREDH, ME GENJEN, MASHTRON... LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 06, 2008 2:24 pm

  Un nuk shikoj as nje avatar te bukur, te mire, te embek edhe sexi! duhet te shkoj ne doktor te shof per gjyslyke!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 07, 2008 3:03 am

  po ke te drejt se mos ke nxjerr ti ndonje foto tenden aty....????un e ndjej se cfar avatari kam
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 07, 2008 3:21 pm

  ne qoftese vej un foto time do vesh edhe ti?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 08, 2008 3:15 am

  PO VEJE PRA SE PO ATE DITE DO TA VEJ EDHE UN TIMEN.. MBA FJALEN
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 08, 2008 8:12 pm

  Mire por ne qoftese nuk vene ti un skam per te folur me KURRRRRRRRR
  ja do ta mbaj foton per2 dite prandaj shikoje mire lol
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Aug 08, 2008 9:36 pm

  CHRYSA QENKE SHUM SIMPATIKE bounce
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 5:14 am

  po un kam then se avatari im esht e mrekullushme por sa per foton qe ke ven nuk mund te bej koment deri sa te bindem se esht e juaja. no koment;
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:43 am

  thx Sajmir! e imja eshte adiii dhe kte mund ta shikosh dhe ne msn po ti nuk me ben add!tani pres te vesh dhe ti nje sic e premtove
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 3:44 am

  qe ishit e bukur dhe terheqese...!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:51 am

  thx adiii tani po pres per foton tende....
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 12, 2008 1:40 am

  QE ESHT E MREKULLUSHME PO TE NGCMON NGA NJE HERE. ESHT KORREKTE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 12, 2008 9:36 am

  o ti po na hiqesh nga biseda te vesh avatar tende!!VEJEEEEEEE te thone!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:20 pm

  o adiiiiiiiiiiii duhet ta mbash fjalen duhet ta vendosesh foton
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 2:05 am

  PO PO JO MA LARG SE NESER SE JU E DINI CFAR KAM ME DATE 14......??????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:41 pm

  Ke ditelindjen adiii???????? e pe e gjeta un!

  Po ti Sajmir sdo na vesh na i foto tende?

  Sponsored content

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:02 am