FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Car domethen avatari juaj?

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:48 pm

  avatari im ishte i mrekullushem.. por te lutem prit se kur ka fut babi pogramin e ri nuk i ka rujtur fotot dhe nuk ka rregjistruar printin duro sa te mbaron ai pune dhe duhesh te jesh e sigurt se nuk te genjej do ti shofesh shum shpejt
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 11:55 am

  hajde po pressssssssssssssssssssss

  Evil or Very Mad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:16 pm

  AVATARI IM ESHTE HERE I MIRE DHE HERE I KEQ SE NJE HERE THOT TE DUA NJEHERE THOT PRIT EDHE NJA 10 VJET . SA TI PROVOJ CA TE TJERE.....LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 11:56 am

  lol!

  adiii sa vite do presim per avatarin tend?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:00 am

  DO TI THEM GEZUAR TU REALIZOFSHIN ENDERRAT TUJA SIDOMOS ATO ENDRA QE I KE PARE ME MUA........LOL LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:08 am

  Very Happy KU E DI QE DO DOJE TE REALIZOHENIN ENDRAT QE KAM ME TY?
  TE THEM NJE ENDER QE KAM ME TY?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:42 am

  PO THUAJE SE MEZOR PO E PRES TA NDEGJOJ ............!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:23 am

  Qe jemi bashke dhe po hajm nga nje akullore dhe as i gje tjeter lol!
  po ti car endrash ke?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:16 am

  po nuk u laperose me akullore ti.......dhe une te l......dhe te pastrova lol lol... pastaj ti hudhe akulloren dhe fillove duke me puthe.... mban mend.....???
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:40 am

  te putha ne faqe dhe akulloren ma mbajte ti! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:02 am

  po pikerisht kur po me puthje ti pash qe te kishte hype temperatura, dhe te laparosa me akullore qe te binte temperature pastaj nuk kisha me cfar te fshija fillove me te fshi ashtu si di vete,,,,,.... lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:30 am

  lol! lol! lol!

  Ti kishe temperatur nga emocioni qe me pe nga afer dhe nuk durove u semure! dhe gjitha ato i pe ne ender se te qova ne spital dhe gjith kohen po flisje ne gjum dua nje akullore dua nje akullore!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:13 am

  jo mor jo un thoja dua chrysan dua chrysan lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:07 pm

  jojo ti ishe semur kur di se qar thuaje!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:09 am

  avatarit tim do ti thoja se sot nuk veprove mire
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:44 pm

  ohu u hallnove tani! nuk mere vesh nga nje shaka Sad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:46 am

  po mos qaje se nuk du me te pare duke qare ...dua te qeshesh gjithmon
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:21 pm

  Razz what a gentleman!!! mire nuk qaj!!por tani na vure avatar tjeter! ke po martohesh ti mo? se si dhender je veshur! lol!
  O sajmir ky adiii na ven fotografi tjera per tjera nuk e besoj me! 50 vjec eshte mos me shume!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 25, 2008 12:33 pm

  LERE SE QENKA VESH DHE ME KOSTUM SOT ADIIIIIIIII QENKA BO KING Very Happy
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga melissa prej Mon Aug 25, 2008 3:45 pm

  moj motra lere te shkretin rehat se do te duket i cik evropjane mos e ngacmoni me se i duket vetja in style right now
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga melissa prej Mon Aug 25, 2008 4:29 pm

  ups se desh harrova te pershkruaj cfar do me thene avatati lol SYT KATER Smile
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 2:43 am

  me ju thon te drejten europian jam....sa per kostumin kam 3 vjt qe nuk mund ta heq se e kam punen te atille...prandaj meqe rri me kostum..spo e heq them nje ruge e dy pune po martohem se jam i gatshem.....lol lol lol lol

  Sponsored content

  default Re: Car domethen avatari juaj?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:48 am