FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 7:47 pm

  Car mendoni per antarin qe eshte lart juve? kete pyetje ta pergjigjeni sipas avatarit qe ka ven antari ne qoftese nuk keni bised me te!

  Hajde thoni se qar mendoni per mua

  (pres komente te bukura lol! )
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Jul 04, 2008 11:47 pm

  shume vajze inteligjente
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 05, 2008 2:25 pm

  Flmderit Sajmir!!
  Dhe ti dukesh njeri shum i shinqert!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:32 am

  SA PER SAJMIRIN DJAL I MIR , ESHT PER SHPI...LOLOLOLOLINTELIGJENT, PO NUK E KA PA CHRYSA SE KA DAL ME KALLASH PRANAJ FLET ASHTU AJO, KA EDHE NJE GJO QE NA FSHIN MESAZHET KESHTU THOJN SHOKT E TIJ...??? KURSE PER ATE GOCEN ME LART SDI A ME LEJOHET SE DO I KISHA FUT NJE TE SHAJTME......LOL LOL LOL LOL ....!!!!JO JO NUK E SHAJ DOT SMA BO ZEMRA
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:32 pm

  Uaaaaaaaaaa po pse tme shash o bur! un do thoja fjalet me te mira per ty por tani smund te me shash ti dhe un te flas mire per ty sjam budallaqe Mad
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:06 pm

  VAJZE SHUME E BUKUR
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:56 am

  Djal shum i mire! i sinqert, simpatik, dhe i bukur Razz!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 4:18 am

  KUSH UNE....???E BUKUR ESHT DREQI.E DASHUR PAK NEVRIKE POR E KA ME DY MENDJESH AKOMA SKA VENDOS.....???
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:39 pm

  pa e then fjalen e keqe ste rihet!
  Por ti je i bukur por me tradhetove dhe un ste fal ! ke te fejuar dhe u solle dhe ne forum! Sad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:47 am

  kur tme shohesh me vlerso....jo para kohe.... eshte e bukur se e kam pare dhe kam folur....por e prish nganjehere lol!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 10:40 pm

  SHOK I MIRE QUN PER SHPI LUM AJO SI E MERR E KA BO NANA ME KIMET
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 1:23 pm

  hahaha o Sajmir por mos e vlerso aq shume adiii se i mere koka ere dhe pastaj do me u martu me shpejt se ty lol!

  Ky qe eshte lart mua eshte i sinqer, shok i mire, me humor, dhe shum in love me te fejuaren Razz!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:30 am

  po pra kur te lavderon dikush ka dicka aty

  Sponsored content

  default Re: Car mendoni per antarin qe eshte lart juve?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:31 am