FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  pershkroni karakterin tuaj!

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default pershkroni karakterin tuaj!

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:28 pm

  Jam intelligente,
  me humor,
  e te gjitha te mirat
  lol! lol! lol! lol! lol! lol!

  Po juve?
  stela
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: pershkroni karakterin tuaj!

  Mesazh nga stela prej Sun Sep 28, 2008 11:41 pm

  nevrike, inatcije, kerkuese, e duruar me te tjeret, haterlije dhe ............super xheloze
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: pershkroni karakterin tuaj!

  Mesazh nga melissa prej Fri Oct 10, 2008 7:37 pm

  e pameshireshme!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: pershkroni karakterin tuaj!

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:52 am

  (sa e eger qenka kjo mi lal.. nuk te fal asnje gjo te vogel) lol! JAM I QETE I DURUAR, POR KUR VJEN MIN .NUK TE FAL AS UNE lol!
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: pershkroni karakterin tuaj!

  Mesazh nga melissa prej Tue Oct 14, 2008 12:33 am

  jemi apo nuk jemi nga kurbini lol!
  mikrocipi
  mikrocipi
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 2
  Age : 31
  Location : albania
  Registration date : 19/02/2009

  default Re: pershkroni karakterin tuaj!

  Mesazh nga mikrocipi prej Thu Feb 19, 2009 5:15 pm

  pershednetje nga un mikrocipi interneti_@live.com,ja kalofshit mire

  Sponsored content

  default Re: pershkroni karakterin tuaj!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:38 am