FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Filma qe ju bejn per te qar?

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Filma qe ju bejn per te qar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:46 pm

  Un kam qar shume kur isha e vogel tek nje film shqiptar qe quhet "Per zemren e nenes" nuk e di a e dini???? por ishte shume touching!

  edhe para dy javesh qajta tek episodi i fundit e sesonit te 2 tek seriali "The tudors" Sad Sad Sad Sad
  Por juve?
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Filma qe ju bejn per te qar?

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 16, 2008 8:16 pm

  shumica e filmave shqiptar me bejne te qaj
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Filma qe ju bejn per te qar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 12:28 pm

  pash edhe nje film pardje qe me beri duke qar quhet I am Sam
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Filma qe ju bejn per te qar?

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 6:56 pm

  I AM SAM ;; VON E PASKE PARE . AI BON DASHURI SIC PO BOJM NE TE DY.. LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Filma qe ju bejn per te qar?

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:14 pm

  E kam par dhe her tjeter por ksaj here e pash deri ne fund!
  Ai beri dashuri dhe pe se qar pesoj! prandaj neve duhet te ndalojm tani qe nuk eshte von lol!

  Sponsored content

  default Re: Filma qe ju bejn per te qar?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:30 am