FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  VRITET ME BICAK 18 VJECARI

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default VRITET ME BICAK 18 VJECARI

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Jul 24, 2008 12:23 am

  DURRES - Goditja e papritur me biēak i merr jetėn 18-vjeēarit nga Durrėsit. Renato Koēiu, banor i zonės sė njohur si "lagjja ēame", u gjet i pajetė nė orėn 19:00 tė mbrėmjes sė djeshme, rreth 200 metra larg shtėpisė sė tij. Njė kalimtar i rastit ka parė kufomėn e tė riut, mbuluar me gjak, duke lajmėruar meurgjencė policinė. Megjithė dėrgimin e shpejtė nė urgjencėn e spitalit tė Koēiut, si pasojė e hemorragjisė nga plaga e marrė pranė zemrės, ai kishte ndėrruar jetė. Policia e Durrėsit ėshtė angazhuar pėr tė zbardhur krimin e ndodhur nė njė rrugė jo shumė tė frekuentuar nė atė orė tė mbrėmjes, ēka ka vėshtirėsuar hetimet. Nga tė dhėnat nė vendin e vrasjes mendohet se viktima ėshtė goditur nė sherr e sipėr me njė ose disa persona, moshatarė tė tij. Duke shfrytėzuar terrenin, ata janė larguar me shpejtėsi,pa u parė nga askush. Deri nė mbrėmje, policia ka marrė nė pyetje tė njohur tė viktimės pėr tė mėsuar mbi orėt e fundit tė tij dhe me personat qė u shoqėrua.Nga burime policore pohohet se ka tė dyshuar konkretė pėr ngjarjen e rėndė, por emrat e tyre nuk bėhen tė ditur pėr shkak tė hetimit dhe punės pėr arrestimin. Renato Koēiu nuk njihej nga policia si person me precedentė kriminalė, duke bėrė qė tė ndiqet pista e grindjes momentale, pėr motive tė dobėta. Nė kėtė zonė, 1 muaj mė parė njė grindje pėr shkak tė parakalimit tė makinave shkaktoi njė person tė vdekur. Autori u arrit tė identifikohej me shpejtėsi, pasi nė vendngjarje pati shumė dėshmitarė.

   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:59 am