FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KRIMI NE FAMILJE GJIROKASTER BURRI VRET GRUAN E TIJ

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KRIMI NE FAMILJE GJIROKASTER BURRI VRET GRUAN E TIJ

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Jul 25, 2008 5:58 pm

  Njė krim nė familje tronditi qytetin e gurtė tė Gjirokastrės sot nė mėngjes. 54-vjecari Halil Roshi ka goditur me mjete tė forta bashkėshorten e tij Donika Roshi, nga fshati Proponat i Tepelenės duke i shkaktuar vdekjen e menjėhershme.
  Ngjarja ndodhi rreth orės 04: 00 tė mėngjesit tė sotėm nė fshatin Topullarė tė Gjirokastrės. Sipas policisė 4 fėmijėt e ciftit Roshi kanė parė tė parėt nėnėn e tyre tė vrarė brenda nė banesė. Menjėherė pas krimit 54-vjecari ėshtė larguar dhe ka njoftuar vėllain e tij pėr atė cfarė kishte ndodhur. Policia e mbėrritur nė vendngjarje sekuestroi provat materiale tė vlefshme pėr hetimin e ngjarjes si dhe mori nė pyetje fėmijėt dėshmitarė tė vrasjes sė nėnės sė tyre. Babai i 4 fėmijėve, Halil Roshi ėshtė shpallur nė kėrkim ndėrsa dyshohet se krimi makabėr ndodhi pėr motive xhelozie mes ciftit.

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:45 pm