FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  VRITET SHQIPTARI ME ARME ZJARRI NE ATHINE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default VRITET SHQIPTARI ME ARME ZJARRI NE ATHINE

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Jul 28, 2008 6:38 pm

  ATHINE-Nje 42 vjecar shqiptar eshte vrare me arme zjarri oret e para te mengjesit te sotem ne kryeqytetin grek, Athine. Agron Beqiri eshte emri i viktimes i ekzekutuar me pistolete ne koke ne lagjen “Kalithea”. Policia dyshon se ngjarja ka ndodhur par larje hesapesh, nderkohe qe duke ndertuar pisten e ngjarjes mendohet se viktimes persona deri tani te panjohur i kane zene prite dhe e kane ekzekutuar me arme ne koke. Mesohet gjithashtu se pas kesaj autori eshte larguar qetesisht ne kembe nga vendi i ngjares kurse policia eshte vene ne kerkim per kapjen e tij dhe venien para drejtesise.

   Ora ėshtė Wed Aug 22, 2018 2:13 am