FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  VETEVRITET TRAGJIKISHT 47-VJECARI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default VETEVRITET TRAGJIKISHT 47-VJECARI

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Jul 28, 2008 6:41 pm

  TIRANĖ - Njė 47 vjeēar ka vrarė veten nė mėnyrėn mė tragjike tė mundshme, duke u hedhur nga kati i gjashtė i pallatit ku banonte rreth orėve tė para tė mėngjesit tė sotėm nė Tiranė. Policia e Tiranės konfirmoi se Bilal Brahimllari i lindur nė Fier dhe banor nė rrugėn “Komuna e Parisit”, nė Tiranė, ėshtė hedhur rreth orės 03:00 tė mėngjesit nga ballkoni i apartamentit ku banonte, ndėrkohė qė familjarėt e tij ishin nė gjumė. Nga grupi hetimor i pranishėm nė vendngjarje bėhet e ditur se personi nė fjalė vuante nga depresioni prej 18 vjetėsh, ndėrkohė qė mendohet se edhe aktin fatal e ka ndėrmarrė nė kushte tė tilla. Materialet do t?i kalojnė Prokurorisė, pėr ndjekje tė mėtejshme

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:39 pm