FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  MOS E FILLONI DITEN ME KAFE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default MOS E FILLONI DITEN ME KAFE

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Jul 28, 2008 6:49 pm

  Mjekėt kėshillojnė qė dita kurrė nuk duhet tė fillohet me kafe, por detyrimisht nė fillim duhet tė hani, dhe kjo pėr tė mos e dėmtuar lukthin. Ekspertėt po ashtu kėshillojnė se tre deri nė katėr ekspresė tė vogla, mund tė ndikojnė pozitivisht nė zemėr. Mė sė miri ėshtė tė pini ekspres tė shkurtėr, pasi shtimi i ujit tė aparatit, lėshon shumė lėndė tė dėmshme nė kafe. Kafeja nuk duhet tė konsumohet mė shumė se tri herė nė ditė dhe qėndrimet e mjekėve kanė qenė tė njėjta nė kėtė aspekt, kur bėhet fjalė pėr atė se nėse kafeja ėshtė e dėmshme apo e shėndetshme.

   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:03 am