FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ...DUHANI...

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ...DUHANI...

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 5:54 pm

  A DUHET TA PIJM DUHANIN
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:49 pm

  JO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jo per na i gje por seshte na i gje kush e di se car edhe ben dem shum te madhe ne njeriun
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:54 am

  PO E PIU PARTNERJA E PIJM BASHKE PO ZDUHET ME PI
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:27 am

  Po ti ben car bejn te tjeret?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 2:59 am

  JO NUK BEJ CFAR BOJN TE TJERET POR PER HIR TE DASHURIS DO TA BOJA,,
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 2:58 pm

  Qar eshte hir??????
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 4:07 am

  HIR ESHT P.SH. DO TA BEJA PER NDERIN TEND. ME TREGU RESPEKTIN OSE DASHURIN QE KAM PER TY
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 06, 2008 2:20 pm

  Faleminderit shume adiii por sdua te bish ne duhan per hirin tim!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 07, 2008 3:11 am

  esht tangarllik
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 07, 2008 3:21 pm

  ohu ti gjith fjale te veshtira me ven kastile! qar eshte tangarlik?
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Aug 07, 2008 8:09 pm

  domethen te shesish mend Very Happy
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 08, 2008 3:07 am

  PO TI VEJ QE TE MESOHESH;;, SE KUR TE MARTOHEMI MOS TE NGELESH DUKE ME PYETUR, CFAR ESHT KJO E KJO.; TANGARLLIK DON ME THON E BON PER QEF DHE PAK MENDJEMADHESI;
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 08, 2008 8:20 pm

  faleminderit Sajmir you are so gentleman (jo si ca te tjer ktu mbrenda qe emra nuk themi ^^^^^^^^)

  E dija qe ti je aq mendjemadhe se do pije duhan sa per tangarllik Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 5:21 am

  po ku din ti qe jam mendjemadh....???lol lol mos jemi rrit me nje lagje....????po ja p. sh. dalim bashke nje gjiro bregut detit, po, flasim flasim pastaj cfar bojm deri sa te gjejm ndonje vend te pershtatshem, ndezim nga nje cigare.....!!! sa per foton ....no koment...
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:42 am

  un nuk do pija kur cigare (e kam provu 2 here ne dite dhe vite te ndrushme dhe sme ka pelqyer) po thuajse te gjitha shoqet e mija pin duhan por un nuk pij dhe kjo jo per gjo por nuk dua dhe nuk do pija kur se pin shoqeria prandaj ti mund te ndezesh nje cigare por mos be prov te me japesh se di karate lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 3:45 am

  sa per karate ti nuk mundesh se ishe pek e shendosh dhe besoj se zdo jesh e shkathet ne karate
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:51 am

  LOL!!!!!!!! mos ki frik o bur se jam shum e shkathet un pastaj jam normale tani LOL!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 12, 2008 1:43 am

  LOL LOL KUR U DOBESOVE MROM... //LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 12, 2008 9:37 am

  lol! lol! lol!
  po kur spo flisnim!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:19 pm

  po nga nje cigare duhet ta pim
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 2:07 am

  JO MOR SAJMIR KJO TE BON ME PI 2 PAKETA NUK E SHEF THOT SMARTOHEM EDHE 10 VJET CFAR TE BOJ UN TRRI PA DASHURI... EDHE 10 VJET....???LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:40 pm

  Po un ste them te me presesh! shko dhe marto nje tjeter! se tani je ne mosh dasme ti!!
  Sajmiri sipas te thenave te tija do martohet vitin tjeter dhe un kur do behem mbi 27 vjec!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:50 pm

  sajmir e ke da diten e dasmes...?? se do vim un e cheysa po mbajti fjalen chrysa
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 16, 2008 8:10 pm

  jo akoma kur ti dalin letrat te fejumes po patjeter jeni te mirepritur
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 11:53 am

  Shiko ky adiii cme thot ne qoftese mban Chrysa fjalen? un e mbaj po ti se mban!
  Sajmiri do jet i pari qe martohet hajde adiii po vjen dhe dita jote!!

  Sponsored content

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:36 am