FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ...DUHANI...

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:07 am

  PO POVJEN POR KU ESHTE NUSJA.......????BESOJ SE EDHE AJO E KA KUPTU QE PO VJEN LOL LOL GEZUAR.....GEZUAR QOFSH GJITHMON
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:05 am

  Very Happy Very Happy Faleminderit adiii! po sigurishte qe dicka ka mesuar qe do martohet me ty po jo na i gje te sigurt se besoj! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:45 am

  PO DON ME ME LON PA NUSEEEEEEEE.....?????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:21 am

  Jo o bur sdo te lej pa nuse! ja tani po pergatit nje site qe quhet "Lidhuni me adiin" dhe atje do te gjej nje nuse!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:20 am

  skam nevoj mu lidh ........un e kam tani sa mbushi 18 vjec
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:36 am

  O na ke heq nga tema ti! tema eshte duhani! NUK DUHET TE PINI DUHAN!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:04 am

  nuk duhet me pi duhan se nuk na del ne takim e dashura......lol lol lloo
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:28 am

  lol! lol! lol!

  Jo mor jo por ben keq tek health !!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:16 am

  jo sot po e ndez nje duhan te kaloj merzitjen qe nuk jemi bashke...lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:02 pm

  sa njeri i dobet qe je!qe pin duhan
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:11 am

  po cfare te boj....???po del kundra cdo gje
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:42 pm

  un ste dal kundra por ti po na thua qe po te bej te pish duhan dhe nuk dua! Smile
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:47 am

  mir mor mir se nuk pije. por edhe ti mos pije se nje shoqia jote me tha se chrysa e ndeze nganjehere per qef...lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:19 pm

  lol! mos e ke kap ate duke pir duhan dhe nga frika mos ja thuash njeriut tjeter ma vuri mua fajin?

  Sponsored content

  default Re: ...DUHANI...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:22 am