FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:29 am

  ok po pikturojme nje zog fluturues qe po te sjell nje lajme lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:23 am

  qar lajmi do me sjelli? te mire apo to keqe? nuk dua mesazhe sekretash! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:27 am

  po pra ...do te thot ..; chrysa mezi po pret nje djale me te takuar lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:18 am

  lol! jo jo do ri tek mendimi im i par te me besh nje grafiti lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 1:50 am

  jo do te pikturoj nje femer lakuriq duke i zgjat doren dikujt(si te filmi tetaniku)
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:42 am

  nuk mbaj mend tek filmi titanikut te ishte na njeri lakuriq dhe te sgjate doren tek nje tjeter. pastaj mua sme pulqejn ato picturat qe do ti tme besh do zgjedh nje tjeter tmi bej lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 3:37 am

  epo cfar te boj une ty se shef filma duke flejtur gjume.(shikoje edhe nje here dhe do ta shohesh se ajo qe tregon historin ka bo pikture lakuriq
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:35 am

  a po e kisha haru! se kam shume vite pa e par titanikun se eshte film icik boring! lol!
  por un nuk bej poza lakuriq! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 1:45 am

  goce nuk po thot kush qe te pozosh lakuriq.... por e patem fjalen te pikturoj nje ne dhomen tende...lakuriq..(me qe don me lyer dhomen)
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 10:59 am

  por car te bej un nje femer lakuriq ne dhome mo? ti qe je bur edhe mund ta duash! por un do me beheshte qefi sikur me pikturoje nje bur lakuriq! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 1:47 am

  cfar e do burrin lakuriq mo.. apo me ja pare veglat lol! lol! lol! lol! hehe
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:20 am

  po gruan lakuriq qar ta bej? apo jam lezbike?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 5:44 pm

  e po mire de ty po te pikturojme ne burre lakuriq ne dhome mua nje grua lakuriq ne dhome... e shikon si e zgjidhim problemin ..?? lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 12:44 pm

  MDR71

  mire e zgjodhe!

  ke do me picturosh! se per vete sdi te picturoj lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 23, 2008 1:33 am

  une po cvishem lakuriq bo boj nje foto te madhe dhe pastaj po pikturoj veten time ne dhomen tende dhe anasjelltas ti cvishu lakuriq bo nje foto te madhe ma bjer mua dhe po te pikturoj ne dhomen time lol! bravo lol! bravo lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:24 pm

  haha
  sdo doja ty lakuriq se je shok me mire nje tjeter! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 1:59 am

  po pse mi lal... nuk me don mua apo ke turp nga une... jo jo mua do me kesh aty ne pikture
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 1:56 pm

  jo nuk dua ty Langue18 meqe eshte muri im duhet te picturosh gjera qe me pelqejn lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 01, 2008 2:37 am

  po mire pra meqe nuk don mua ne pikture fol cfar don tju plotesojme deshiren lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Nov 02, 2008 1:40 pm


  kte dua! Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Mon Nov 03, 2008 2:32 am

  PO KUR TA PUTHESH NUK DO TA NDJESH ..SE ESHT I LAPOROSUR KEQ
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Nov 04, 2008 3:05 pm

  ku e di ti?
  apo e ke gjetur ate qe do mar? mund te jet plak e te duket i ri
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 22, 2008 4:13 am

  deshira ime e momentit eshte te kem pasuri te madhe lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Dec 15, 2008 10:26 am

  Deshira ime e momentit eshte te ri shkolla mbyllur per 8 dite me shum!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Dec 17, 2008 3:43 am

  deshira ime e momentit esht te isha me njonjen

  Sponsored content

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:07 am