FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 13, 2008 4:32 pm

  ne shqiperi e kam dreqen (sa per tju pergjigjur ju kerkoj ndjese por kam qene i zene shum kohet e fundit )
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 14, 2008 3:59 pm

  ska gje Sajmir kot e thash sa per te prek per gallat!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:19 pm

  sajmir pse nuk shkon me ndejt 3 jav ne plazh me te dashuren...?? se chrysa erdhi ndejti me mua 3 jav
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 11:58 am

  kur mo tek endrat e tua???????
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:09 pm

  PO EDHE ENDRAT REALITET BOHEN PO TIA BOSH IZMETIN..,,LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:00 pm

  lol! Mire po ti the qe ishim bashk per 3 jav kshu qe ska nevoj me u taku me se u takuam nje here! dhe mbaj mend qe ti kishe then qe ne qoftese me shikoje nga afer sdo me leje me hik por tani me le Sad Sad

  O Sajmir adiiit si pelqeva! a ke na i shok te me njofesh se ti je i fejuar lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 1:51 am

  DESHIRA IME E MOMENTIT ISHTE TE ISHA SOT TE E DASHURA IME SE PO FESTON DATELINDJEN ;;;;;POR AJO NUK ME FTOI SIC E FTOVA UNE ... SMUNDE TE SHKOJ PA FTUARNESE.... AJO GABOJ.......!!!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 19, 2008 1:54 am

  PO ADIII THOT E DASHURA IME SI STE PELQENKA PO NUK TA SHPREH AI CHRYSA
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:14 am

  PO PRISNI O BURA ME MU VELSU QE TE DY! PO SE FESTOJ SOT PRANDAJ SPO JU THRAS! ME 22 QE DO TA FESTOJ DO JU THRAS! SI NUK DO FTOJ SHOKET E MI??? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:36 am

  PO THUAJE NJEHER DESHIREN TENDE.........?????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:28 am

  por kur do kem deshir do ta shkruaj! se ne qoftese e them tani do te mari koka er dhe pastaj do me lesh rehat do me thuash po vet e shkrujte duhet me e realizu
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:08 am

  po mire ...mire po presi kur te vije deshira......lol sa vonohet.....????????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:48 am

  na 10 vite! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 1:57 am

  deshira ime eshte sikur te ishte afer kjo dhe kish mbaru shpejt 10 vjeteshi
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:33 am

  10 vjeteshi nuk mbaron shpejto por un dua ti dhe Sajmiri te vini sot tek festa Ime do you pres ne Caprice! Exclamation
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:10 am

  deshira ime eshte sa te mbarosh partin eja te une lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:08 pm

  u mbarua party! u plocua deshira!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:08 am

  deshira ime eshte qe ta realizoj ate qe kam nis
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:46 pm

  deshira ime eshte adiii tna thot car ka nisur
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 10:50 pm

  KAM PUNE ADIIIIIIIII SE DO JA BEJA MIRE TE SHKOJA
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:06 am

  deshira ime ishte; te rrija disa dit me shoqet dhe shoket e forumit
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:26 pm

  po car po bejm ne po rim!sjemi ngritur se po ashtu do lodheshim me u pergjigj! lol!

  deshira ime eshte te mos vi shtatoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Sad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 2:55 am

  deshira ime eshte qe te boj para
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 8:41 am

  deshira ime eshte te................................................................
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:40 am

  ........................me puthesh.....???

  Sponsored content

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:37 am