FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:25 pm

  po mire dhe ktej ka bore ne per male mund te shkoj ne nje mal dhe te gjej lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:16 am

  deshira e momentit eshte ta provoj edhe kjo boren njehere meqe e ka qef...ta shohim cfar do thot pastaj
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 7:57 pm

  e kam provuar boren mos ki merak!

  deshira ime e momentit eshte te haj nje akullore lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:09 am

  deshira ime eshte ta haje kte gocen megjithe akullore.....se ju ka bo mendja akullore...lol lol.
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 10:04 am

  deshira ime e momentit eshte te mos mbaroj ditaaaaaaaaa
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 2:48 am

  deshira ime eshte te largohem nga forumi
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:26 pm

  me qense eshte deshira jote pse nuk largohesh?

  deshira ime e momentit eshte te pije icik uje lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:05 am

  deshira ime;.... te pije nje gote vere e te flej nja 10 ore gjume
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:11 pm

  deshira ime e momentit eshte te vij e premtja se u lodha lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:19 am

  deshira ime eshte te udhetoj lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:22 pm

  deshira ime e momentit eshte te kaloj sa me von mundet kjo weekend se kam shume per te lexuar dhe provim matematike te henen No
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 1:53 am

  deshira ime eshte te kaloj mire kte weekend
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 5:56 pm

  deshira ime eshte te luej blu dhomen!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 21, 2008 7:59 am

  DESHIRA IME ESHTE TE SHKOJ TIA LYEJ DHOMEN KESAJ GOCES ME BLU
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 24, 2008 1:12 pm

  e kam gati bojen! po deshe hajde!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 1:33 am

  po erdha menjehere por te boj pak praktike sa te mesoj se mos turperohem me ty
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:06 am

  be sa praktik te duash por mos hajde kur do ta lyer ven vet! Cool
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:07 am

  deshira ime eshte ti boj nje pikture te dhoma kesaj goces
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:02 pm

  qar picture? se mund te mos me pelqej car ta bej un pastaj!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 2:50 am

  po bojme nje femer nga nje ane e detit dhe nje mashkuul nga ana tjeter, qe krkojne te takohen duke i zgjatur doren njeri tjetrit flowerinheart
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:05 pm

  lol! jo sme pelqen! lol! me mire te me beje nje grafiti lol
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:37 am

  jo do te pikturoj nje zemer te thyer lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:21 pm

  pse zemer dhe sidomos te thyer?apo beson qe e kam zemren e thyer?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:00 am

  gjithmon kur mendon dicka dhe nuk arrin dot ..te thyhet zemra Vacances05
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 9:55 am

  un sjam ashtu! ska gje qe smund ta plocoj ne qoftese e dua! prandaj zemra e thyer sme shkon lol!

  Sponsored content

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:36 am