FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 5:56 pm

  A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:48 pm

  Nuk besoj se eshte gabim po jan ca here qe duhet ti mecefesh ca gjera qe mund te merzitin njeri tjeter
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga adiii prej Sat Jul 05, 2008 7:45 pm

  nuk esht gabim por krenari, je me ilire per veten tende Basketball
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 22, 2008 3:23 pm

  pershendetje!teper interesante kjo teme,a eshte gabim te jesh i sinqerte?ata qe jan te sinqerte pyesin veten perse jane te sinqerte por nga ana tjeter ndihen mire ne shpirt dhe po te duan te ndryshojn nuk munden dot sepse edhe pse lendohen perseri ndihen mire ne vetvete !mendimi im a esht gabim?eshte because everyone will take advantage of you!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 4:10 pm

  pershendetje melissa! ke te drejt per mendimin tend por e verteta eshte qe duhet te jemi sinqert se po ashtu te gjith do ishim genjeshtar dhe sdo kishim me cdo njeri nje true relationship!
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 22, 2008 11:04 pm

  e respektoj mendimin tend Chrysa po te ishte ashtu realiteti sic mendon ti do kishte qene mire por nuk esht thats why people say welcome to real life Very Happy
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:01 am

  ju femrat duhet me qene te sinqerta. se ne pastaj skemi cfar me bo, do bohemi edhe ne.... lol lol lol lol
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga melissa prej Sat Aug 23, 2008 9:21 pm

  kush te tha qe sjemi te sinqerta l was 100% e sinqerte ne komentin tim Very Happy
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:02 am

  njeriu i sinqert esht me krenar ne jete..nuk e mundon asnje gje. nje budalla mund ta mari te sinqertin per budalla What a Face
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:49 pm

  na flet adiii per sinqertin kur vetn nuk eshte!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 2:59 am

  ska gje ti mos shiko tjetrin bohu vet se tjetrin do ta shohesh
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 8:38 am

  por nuk eshte mire te jet vetem njeri sinqert dhe tjeret jo!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:45 am

  mua nuk me interesojn te tjeret une shoh punen time

  Sponsored content

  default Re: A ESHTE GABIM TE JESH I SINQERT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:08 am