FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KRIMI NE FAMILJE BURRI VRET TE SHOQEN ME PAS VETEN

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KRIMI NE FAMILJE BURRI VRET TE SHOQEN ME PAS VETEN

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Jul 31, 2008 10:01 pm

  TIRANE- Krimi nė familje trondit Tiranėn. Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur pasditen e sotme nė Porcelan, ku njė 50 vjeēar Hazir Sallahi ka qėlluar me pistoletė pėr vdekje gruan e tij dhe mė pas ka vrarė edhe veten .Hazir Sallahi, i cili punonte si polic objektesh nė komisarjatin numėr dy, dyshohet se ka kryer krimin e rėndė pėr motive xhelozie. Gruaja me tė cilėn bashkėjetonte vrasėsi quhej Anila Laze dhe ndėrkohė mendohet se gjithēka ndodhi pas njė grindje tė fortė mes tyre. Paraprakisht pistat e para tė hetimit flasin pėr njė grindje mes ēifiti ku 50 vjeēari ka shkuar pėr tė marrė nė punė vajzėn me tė cilėn bashkėjtonte, e cila punonte nė njė kompelks privat nė Porcelan, por pas kėsaj ēifti ėshtė pėrfshirė nė njė debat tė ashpėr dhe mė pas ka ndodhur vrasja, fillimisht e vajzės dhe mė pas 50 vjeēari me tė njėjtėn pistoletė vrau dhe veten. Mėsohet se vajza ėshtė qėlluar me dy plumba pistolete. Nė vendgjarje kanė shkuar dhjetra forca policore dhe eksperrtė krimesh tė komisarjatit dy nė Tiranė pėr tė zbardhur arsyet e kėsaj tragjedie nė kryeqytet.

   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 9:27 am