FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  GJENDET I MBYTUR NE UJRAT E LUMIT MAT 18VJECARI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default GJENDET I MBYTUR NE UJRAT E LUMIT MAT 18VJECARI

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 02, 2008 4:43 pm

  LEZHE- Shkoi pėr tu freskuar nė ujrat e lumit Mat, por nuk u kthye mė. Fatkeqėsia i ka ndodhur njė tė riu nga fshati Talė i Lezhės, i cili ka humbur jetėn pas njė ataku nė zemėr. Meltior Makaj, 18 vjeē, ėshtė gjendur nė grykėderdhjen e lumit nga banorė tė zonės. Sapo kanė parė trupin e njė tė riu, ata kanė lajmėruar policinė, e cila ka shkuar menjėherė nė vendngjarje. Forcat blu kanė bėrė identifikimin dhe kanė ēuar trupin e pajetė tė tė riut nė morgun e qytetit tė Lezhės. Pas ekspertizės mjekoligjore, rezultoi se Makaj, kishte humbur jetėn pas njė ataku nė zemėr dhe mė pas ujrat e lumit Mat e kishin ēuar trupin e tij deri nė grykėderdhje

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 8:58 pm