FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 6:04 pm

  KUSH PO JU BEN
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:53 pm

  Motra ime! Por ne gjithmon ashtu jemi nje jav jemi mire dhe pastaj per gjith muajn tjeter jemi te zena!! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 7:43 pm

  mua po me ben chrysa ; po cfar ti bej se kam afer e do ishim rehat;
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 5:47 pm

  mua Sajmiri se spo na flet fare po na len te flasim vete hajde Sajmir mos na u hallno na flit LOL!!!

  Razz

  ti adiii me duket sme simpatison fare Sad Sad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 4:03 am

  te dua... sagapo chrysa;;; ti kanis...!!une per ty do boj nomin...lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:54 am

  qar eshte nomin? ta besh adiii (por perpara ta shpjegosh lol)
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 8:00 pm

  DOMETHEN CHRYSA (NOMIN)DO TE BEJE CDO GJE PER TY
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 8:01 pm

  MUA ME NERVA E FEJUMJA SE ME THOT PSE SPO VJEN NE SHQIPERI
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:52 pm

  shi shi prap po genjen ai adiii i thash te vinte ne greqi nuk erdhi dhe tani thot qe do bente te gjitha per mua!

  Sajmir do kthehesh ne shqipri?
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 13, 2008 4:19 pm

  jo nuk kthehem
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:55 pm

  me nerva me boni kjo qe nuk erdhi per datelindjen time .... te zinte vendin qe i takon...!!!!!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 12:11 pm

  kush vend me takonte adiii?
  pastaj erdha po ti sme vure re Sad Sad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:09 am

  VENDI PARE TE TAKONTE; PO PRAP ME BONE ME NERVA QE SME FTVE NE FESTEN TENDE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:19 am

  PSE ME VENDE E KISHE TI DITELINDJEN! DUHET TE JET PREKUR AI QE ISHTE TEK VENDI I FUNDIT!

  DO FTOJ O BUR KUR TE KEM FESTEN lol! MOS KI MERAK SE TI DHE SAJMIRI DO JENI TE PARIT QE DO FTOJ!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:48 am

  PO DIKUSH DO RRIJ E PARA DIKUSH E FUNDIT....LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:32 am

  lol! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:25 am

  vazhdon akoma se po i len punet vare
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:58 am

  jo mo bur por po pres Sajmirin te thot mendimin tij!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:09 am

  kjo se do dali neser pa mua dhe zdo i bie nderment per mua.....lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:43 am

  lol! pse sdo vish tek festa ti? e po mire do ti them nai shok tjeter qe mos te jem vetem tani qe po me hapet jeta lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:21 am

  edhe ate do e bosh..........??ah keshtu esht largesia .....sdon me ja dit tjetra.......
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:20 pm

  hahaha por vet nuk erdhe ti e ke fajn!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:18 am

  cfar ta quaj veten.....te pa fat vetem se nuk erdha dhe ti o burra don me shkuar me tjeter.....????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:56 pm

  e po car vetem do rij? ti do kesh te tjera dhe un do ri vetm? Sad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:52 am

  po mos qaj moj se nuk shkojm me te tjera....lol lol lol

  Sponsored content

  default Re: KUSH PO JU BEN ME NERVA KOHET E FUNDIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 9:06 am