FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Share

  Sondazh

  Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Totali i votave: x
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:03 pm

  jo mo por ne ato mosh ke me shum ndjenja se e di qe te vjen koha per me vdekur lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:35 am

  dhe para se me vdeke ju vine me shum ndjenja....????e me ke do i shuani ato ndjenja ne ate moshe......????lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 12:54 pm

  me burin pra!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 2:47 am

  po me sa kam lexuar ndjenjat zhduken ne ate moshe...por edhe ne egzistovshin...jan te rralla
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 10:04 am

  por ne ate mosh ka me shume ndenja sepse ke frik te jesh vetem
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 2:17 am

  po pse tani nuk ke ti ndjenja....???bo bo bo lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:10 pm

  po kam dhe tani por ndenjat e mia ndrojn shpejto per nje njeri lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:08 am

  po pse kaq shpejte te ndrrojkan djenjat.....!!!!! qyqja na more ne qafe....na le baqare.... na le rrugav
  lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 12:41 pm

  po te kam then mos prit o burr!por sdi digjon!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 5:54 pm

  po te kam thon mos permendo keto lloj fjalesh mo te lutem me mire me shaj se te shkruash per here kte fjale..lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:38 pm

  lol!
  oh mire ti sdo me digjuar! por un sti permend mo! do vej Sajmirin ti thot lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 2:54 am

  mosha me e mire eshte sa te mbarojn te tjeret gjmnazin.....jo per noj gjo po jan me te mira ne ate moshe..lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:19 am

  Alcooliques28 7233 wos_armee_118
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:21 am

  mos e bo kte gjo se e dume jeten...lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 1:05 pm

  mire do te qoj Vacances05 qe te pakten te jesh i gjall!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:32 am

  mos ki merak se une e haje peshkaqenin dhe i gjalle do jem...lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:29 pm

  po mire por do jesh vetem ne ishull pa femr pa gjo lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:32 am

  jo moj jo nuk je aq kriminele ti sa tme lesh vetem aty ....une e di po sgjete njeri qe te rrije me mua ti do rrish vete...lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 8:00 pm

  mire do te sjell Sajmirin se te ka shume shok dhu u prik zemra kur i thash qe do te lej vetem lol2
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:28 am

  goce une dua femer aty
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 10:09 am

  ste pelqeu as njera nga ato qe te tregova?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 3:00 am

  vetem nje ke treguar gjer tani...nuk ishte e keqe..ke gusto per te zgjedhur
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:34 pm

  2 te kam treguar! kujtova se do te pelqente njera nga te dyja! por ndoshta u gabova! ska gje do te gjej nje tjeter! por me mire sdo ishte ne qoftese e gjeje vet? se ti e di se car kerkon tek nje femer dhe jo un!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:17 am

  po kerkoj nje trup te bukur.. te jete e thjeshte... dhe e arsyshme
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:13 pm

  vetem nga perjashta me tregove! por car karakteri te ket?

  Sponsored content

  default Re: Mosha me e mire per ju tu martuar?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:38 am