FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 8:49 am

  mire un se them por ste shjikoj te me kapesh! je shume i avashet!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:53 am

  ah ne kte pike ke drejt me fol se nuk ke provu gjo...lol lol lol
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga melissa prej Thu Aug 28, 2008 3:25 am

  35-37vjec
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 10:52 am

  shikon adiii sjam e vetmia qe dua te martohem mbi 27 vjec! I wonder mos eshte shpejt 27 ???
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 29, 2008 12:20 am

  eshte shpejt 27 po si jo ne moshen 35 e siper ke perfunduar studimet ke arritur karrieren qe ke deshiruar dmth je e zonja e vetes dhe je shume me e afte te vendoshes se cili kandidat i ploteson kushtet tuaja plotesisht pra deri 35 vjec ke kohe te besh qef dhe te realizosh ato prespektiva qe duhet dhe ne ate moshe nuk gabon kurre je e pergatitur per cdo gje !
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:29 am

  melisa pa shiko edhe njehere se me duket e ke gabim.....shiko shikopo martohesh 35 po burri sa eshte ....????cfar qefi bon me burrin...??? mos i jep shkak chrysas se ajo ashtu mendon por e kam bindur tani
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:27 am

  car ke binduri ti mo! Razz lol! por ta dish qe po ashtu marim nje bur me te ri! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:20 am

  po mereni me te ri nja 10 vjet dhe dergojeni me ju bo pazarin ...lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 11:33 am

  lol! sdo na bej vetem pazarin ;)
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 30, 2008 2:49 pm

  ME U MARTU 35 37 VJEC CFARE LEZETI KA ME MIRE MOS U MARTONI FARE SEOSE CDO GJE KA LEZETIN E VET .PSH FEMIJET KUR DO TE LINDIN E TE RRITEN E TE BEHEN 20 VJEC TI KE ARRITUR 60 VJECE CFARE LEZETI KA KUR NUK I SHEH FEMIJET TUAJ TE RRIUR
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 1:51 am

  jo sajmir keto thone te bredhim me te tjere dhe ne moshen 35 vjece gjejm ndonje budalla e martohemi...martese quhet ajo...????????formal!!!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 11:59 am

  po mire e ke Sajmir por me u martu nga 20 vjec prap nuk eshte mire se nuk e ke mesuar jeten shkon nga nje shpi ne nje shpi tjeter qar liri mesove?
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga melissa prej Sun Aug 31, 2008 2:55 pm

  shikoni ju me se catwoman me kuptoi plotesisht se cfare doja te thoja ok adiii ,e keni degjuar ket ju qe kush martohet i ri jeton si qen e vdes si qen kush martohet i vjeter jeton si mbret e vdes si mbret Smile (sorry per shprehjen ) ok por shume njerez te martuar mendojn keshtu pse???
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:31 am

  po ke te drejte ti moj por cila moshe mendon ti qe eshte me mire.....??? dhe cfar mendon per kte kohe deri sa te martohesh......?????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:08 pm

  po te kemi then pra mbi 27 vjec
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:04 am

  keni te drejte......! nuk munde tju prish endren e kerkujt
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga melissa prej Fri Sep 19, 2008 1:10 am

  po te kemi treguar te arrijme karrieren qe duam qe te jemi ne gjendje te blejme nje kostum si ti te pakten shaka bej ok un per vete jam martuar 21vjec Very Happy
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:26 pm

  o melissa tani na e prishe! se po na thua qe mosha me e mire eshte mbi 30 e ca vjet dhe tani na thua qe je e martuar! lol! paske penduar!lol!
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga melissa prej Fri Sep 19, 2008 9:40 pm

  shiko mos te hyje friga ty moj se ke kohe dhe disa vjet Smile gjithmone flas nga experienca lol! kur ka martese ska me pendese
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:10 am

  te lumte melissa; dhe te trashegohesh e jete sa me te lumtur per juve............tregoj edhe kesaj shoqes kur te bohet 30 vjece kush do e mari per grua ..cfar njeriu do jete ai...???
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 6:08 pm

  nuk e di si do jet ai njeri por sdo jesh ti lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 21, 2008 8:10 am

  PO MIRE MOJ SPO THOT KUSH QE DO JEM UNE....VETEM TE JETE NJERI I MIRE SE SHOQE TE KAM

  Sponsored content

  default Re: CILA ESHTE MOSHA IDEALE PER TU MARTUAR

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 9:28 am