FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 6:06 pm

  SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:52 pm

  2 jo me shum lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Mon Jul 07, 2008 1:37 am

  PO NUK ESHT KEQ ME PAS SHUM NJA KATER, cheers ❤ Mad
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 08, 2008 8:04 pm

  kater quna
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Jul 15, 2008 3:27 pm

  Pse ne qoftese te dalin goca car do behet! Por nuk e keni kuptu alla qe ne grat jemi miracle e botes?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:16 am

  DU TI KEM NJA 3 GOCA E NJE DJAL(CHRYSA, PYETJA ESHT SA FEMI DON TI ME BO KUR TE MARTOHESH ME MUA, DON 5 APO 6.....LOL LOL LOL.)
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:31 am

  a se kuptova pytjen ne qoftese eshte ashtu dua 10!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 7:39 pm

  avash moj po u martove me mua don 10.....??? e ku don me i cuar apo te non tereza
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 5:50 pm

  jo dua 10 po ashtu nuk te martoj LOL
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 4:01 am

  prit sa te merem vesh me chrysan se kjo don shum nuk e din se vet do vuaj kujton se do mi ngeci mua...lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:56 am

  LOL!! por ty do ti ngec pse qar mendon se do ti mbaj un dhe ti do rish e do flesh?
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:58 pm

  O ADIIIIII I PASKE KEQ PUNET DUHET DHE NJE SI TI BESH 11 E BEJ NJE SKUADER FUTBOLLI Very Happy
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:52 pm

  LOL!!!!!!
  do te bejm dhe ca per ty Sajmir?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:58 pm

  nuk ka nevoj sajmir per kalamajt tone se i punojne veglat atij .... nuk esht anku akoma... lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 12:10 pm

  LOL!!LOL!!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:14 am

  TA PYSIM KTE SE ESHT NE QEF SONTE KA DITEN E VETE U BEFTE SHUM E MADHE NJE PLAKE E MIRE DHE JO E KEQE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:18 am

  JO JO MOS MU URO TE BEHEM PLAK KAQ SHPEJTO O BUR! PRIT TE RIM ICIK NE RINI! SE PASTAJ DUHET ME U MARTU DHE ME BO KALAMAJN!
  POR DO DESHIROJA 2 FMI! POR MEQENSE TI DO MESHUM UN TE BEJ 10 lol
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:50 am

  JO MOR SE ATO I BOJ UN TI I MBAN..........!!!!!LO LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:32 am

  per baby siter me do adiii? po pse se thua nga fillimi!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:27 am

  po jo mor jo . pyte mamin ti se nuk din nga keto pune ti .....po un i nis e ti i zhvillon
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:57 am

  aaaaaa e kuptova tani! ;) por mir un do ti mbaj per 9 muaj por ti per 18 vjet pastaj!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:10 am

  po pra bou goce e zgjut ti i mban per 9 muaj dhe ti i rrit deri 18 vjec.... lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:38 am

  lol! Por ste ka mesuar prinderit qe mbasi i mban mami 9 muaj kalamajt pastaj i mere babaj!?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:22 am

  po i mer babai i mban nja 5 min dhe ja jep momes vet lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:19 pm

  LOL!! sti mban njeri fmijt e tuja!

  Sponsored content

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 9:08 am