FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  LUSHNJE GJENDET NJE KUFOME E DJEGUR

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default LUSHNJE GJENDET NJE KUFOME E DJEGUR

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Aug 07, 2008 7:00 pm

  LUSHNJE - Njė kufomė ėshtė gjendur paraditen e sotme ne vendin e quajtur 3 urat ne fshatin Grabian tė Lushnjes. Sipas informacioneve tė para kufoma qė ėshtė e seksit mashkull u gjet nga barinjtė e zonės dhe mendohet tė jetė vrarė e mė pas tė jetė djegur. Viktima u gjet nė njė rruge dytėsore paralel me autostradėn Lushnje-Fier. Sipas policisė nė fillim viktima ėshtė dhunuar dhe goditur me mjete tė forta si sėpatė e pjesė hekuri. Nga sasia e gjakut e gjendur nė vendin e ngjarjes arrihet nė konkluzionin se viktima ka mbėrritur i plagosur dhe aty atij i ėshtė hedhur benzina dhe i ėshtė vėnė flaka. Sipas Shefit tė Krimeve nė Komisariatin e Policisė Lushnje, Gramoz Traga, viktima i pėrket njė moshe nga 20 deri nė 22 vjeē.
  Ai ka qenė i veshur me pantallona tė shkurtra dhe bluzė me mėngė tė shkurta si dhe shapka nė kėmbė. Torturat qė janė ushtruar mbi tė tregojnė se ėshtė njė hakmarrje thonė pjesėtarė nga grupi i hetimit. Policia ka nisur tė kryej verifikimin e banorėve tė fshatrave tė zonės pranė vendit tė ngjarjes, ndėrkohė qė tė dhėnat e viktimės i ka publikuar edhe nė mediat lokale me qėllim interesimin e ndonjė tė afėrmi pėr tė.
  Lushnja shėnon kėshtu ngjarjen e dytė brenda vitit tė njė ekzekutimi nė forma mafioze qė mbetet pa autor. Tre muaj mė parė njė biznesmen nga Peqini ėshtė ekzekutuar me 8 plumba pistoletė nė autostradė.
  (a.s/News24/Balkanweb)

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:23 pm