FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 2:52 am

  mos te shkoj ne mendje se do te sjell shok me duart e mija....po deshe gjeje vete un nuk te sjelllllll...lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:13 am

  mire por pastaj mos me kerko te te gjej nje te dashur!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 3:13 am

  nuk dua prej teje te dashur,,,,,,(si mundet e dashura me te gjet te dashur...)cfar po bohet mor se spo marim vesh...lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:26 pm

  por sic shoqe e mire qe jam un do ta gjej nje ty! mos ki merak!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:30 am

  si ka mundesi me me gjet te dashur.....??????? po mire pra ma gjeje meqe se po ngule kembe dhe te shohim si po shkon kjo pune...!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 7:57 pm

  I am searching...lol2
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:27 am

  ehhh ehhhhh po po si urdheroni zonjushe....lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 10:06 am

  bera nje site per ty dhe dolen shume femra qe u interesuan! por me e mira mu duke...  apo do nje tjeter?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 2:58 am

  do ma bosh me gjithe zemer.....???? te pershendes per kete
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:30 pm

  po sigurisht qe ta bej me gjith zemer! car shoqe do isha po jo!?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:15 am

  nuk besoj qe ma bon kete tip femre..lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:12 pm

  por ta bej mo! por thua ti po dhe ta dergoj atje!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:28 am

  mir mo po e lejme si te duash ti
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:38 pm

  te erdhi adiii?shkove me e prit?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:15 am

  jo jo nga large sme ka ardhur gjo jemi me te vjeterat akoma lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 6:03 pm

  kush jan te vjeterat?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 21, 2008 8:14 am

  TE VJETERAT ATO QE KAN QENE DON ME THAN SJEMI BO ME TE REJA
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 12:49 pm

  Un do doja te 66 femij lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 23, 2008 1:50 am

  zdo kesh koh me i bo gjith ato femij lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:26 pm

  mund te kem se ne qoftese bej 7 binjak cdo vit i bej dhe i kaloj! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 2:10 am

  o bo bo bo bo...qenke e rrezikshme ti moj goce..u dashka me punuer me shkence me ty se ndryshe ...na qon ne fund fare lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 2:00 pm

  po shkenca thot qe eshte mire me bo kalamaj lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 01, 2008 2:43 am

  qenke rrace pjellore ti moj goce..u dashka me pas kujdes...lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Nov 02, 2008 1:45 pm

  gjithmon duhet te kesh kujdes! ;)
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga adiii prej Mon Nov 03, 2008 2:36 am

  JO MOR JO KUJDES DUHET TE KENI JUVE SE BONI FEMIJ NE NUK BOJME lol!

  Sponsored content

  default Re: SA FEMIJE DO TE DESHIRONIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:37 am