FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  HOROSKOPI DITOR

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default HOROSKOPI DITOR

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 10, 2008 2:38 am

  Dashi
  Javėn do ta nisni me vrull, por mė pas do tė ngadalėsoni. Prapėseprapė do ta fitoni garėn. Komplimentet do tė vlerėsohen shumė. Tė mėrkurėn dhe tė enjten do tė mendoni dhe do tė flisni mė me shpejtėsi. Dita me fat ėshtė e diela.

  Demi
  Dita e sotme do tė jetė edhe mė e pazakontė. Do tė sfidoheni mė shumė se zakonisht. Nėse keni njė ide romantike, atėherė bėjeni realitet. Tė mėrkurėn dhe tė enjten vendosmėria juaj do t’ju habisė. Dita me fat ėshtė e premtja.

  Binjakėt
  Ndėrsa java fillon, pėrfshiheni nė biseda qė duan logjikė. Do tė merreni me situata tė forta emocionale. Nuk ka pse tė bėhet dramė. Tė mėrkurėn dhe tė enjten do tė mendoni gjėra tė mėdha. Marrėdhėniet e mira do tė ndihmohen nga yjet. Dita me fat ėshtė e hėna.

  Gaforrja
  Nėse keni njė prezantim nė punė apo njė rast shoqėror nė fillim tė javės, atėherė do t’ia dilni mbanė shumė mirė. Tė mėrkurėn dhe tė enjten do tė kaloni mjaft peripeci. Sqarohuni dhe do tė mund tė komunikoni mė qartė. Dita me fat ėshtė e diela.

  Luani
  Ndėrsa java fillon do tė jeni gati pėr punė, por yjet thonė se njė qėndrim mė i qetė do tė jetė mė i leverdishėm. Gjėrat do tė rrjedhin vaj, prandaj bėjeni humorin tė ndryshojė. Nė fundjavėn do tė pėrdorni logjikėn. Dita me fat ėshtė e marta.

  Virgjėresha
  Arritjet tuaja do tė orientohen dhe do tė ndiqni pas vlerat. Zgjidhni rrugėn tuaj dhe ndihuni tė pėrmbushur. Tė mėrkurėn dhe tė enjten komunikimi me tė afėrmit duket se do tė ftohet. Zbuteni mesazhin me humor. Dita me fat ėshtė e diela.

  Peshorja
  Kėtė javė do tė ngecni nė mes tė njė situate diplomatike. Tė sillni njerėzit sė bashku ėshtė talenti juaj. Tė mėrkurėn dhe tė enjten do tė jeni mjaft tė zėnė, por atėherė do tė duken aftėsitė tuaja. Dita me fat ėshtė e mėrkura.

  Akrepi
  Nėse jeni tė fiksuar tek gjėrat materiale, atėherė kėtė fillim jave vendosni pak rregull nė idetė tuaja. Ėshtė e rėndėsishme tė mos harroni vlerat dhe paramendimin. Tė mėrkurėn dhe tė enjten shmangiuni financave. Dita me fat ėshtė e mėrkura.

  Shigjetari
  Nė mendje do tė keni njė vizion, por duhet t’ia nisni me gjėra tė vogla. Kėtė javė gjeni kohė tė pushoni. Tė mėrkurėn dhe tė enjten sa mė shumė tė sintonizuar tė jeni, aq mė shumė tė dhėna do tė gjeni. Dita me fat ėshtė e mėrkura.

  Bricjapi
  Sytė do t’ju shndėrrijnė kėtė fillim jave. Tė tjerėt do tė jenė tė pėrgjumur, por ju do ta nisni dhe pėrfundoni mirė javėn. Tė mėrkurėn dhe tė enjten mos e mbianalizoni njė situatė tė caktuar. Ditėt me fat janė e shtuna dhe e diela.

  Ujori
  Marrėdhėniet mund tė jenė tė acaruara kėtė javė, por ėshtė pėrgjegjėsia juaj t’i shtroni gjėrat. Pėrpiquni tė hapni rrugė dhe tė sheshoni pengesat. Merruni me ēėshtjet nė mėnyrė tė drejtpėrdrejtė. Dita me fat ėshtė e marta.

  Peshqit
  Nėse keni njė person tė veēantė, atėherė bėjini ata tė kuptojnė se sa tė veēantė janė pėr ju. Nėse jeni vetėm, atėherė mos hezitoni tė bėni lėvizjen e parė. Tė mėrkurėn dhe tė enjten do tė mendoni vetėm pėr punė. Dita me fat ėshtė e mėrkura.
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: HOROSKOPI DITOR

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 6:52 pm

  Dashi
  Tė tjerėt mund t’ju duken tė qetė kėtė javė, por diēka kėrkon vėmendjen tuaj tė hėnėn; jini gati pėr tė. Tė martėn deri tė enjten do tė jeni selektivė. Pėrvishiuni projekteve qė keni mė shumė pėr zemėr dhe rrini me njerėz qė ju pėlqejnė. Dita me fat ėshtė e diela.

  Demi
  Bėni njė aleat nė vend tė njė armiku ditėn e hėnė. Gjithēka ka tė bėjė me sjelljen tuaj, ēdo njeri ka cilėsi tė mira. Bota juaj do tė pasqyrojė perspektivėn pozitive nga e marta deri tė enjten. Jini tė disponueshėm pėr tė gjithė. Dita me fat ėshtė e diela.

  Binjakėt
  Do tė jeni shakaxhinj tė hėnėn, por jo tė gjithė do t’ju kuptojnė. Nga e marta deri tė enjten, suksesi i qėndrueshmėrisė ėshtė tė tregoni vėmendje, nė punė dhe nė marrėdhėniet interpersonale. Dita me fat ėshtė e shtuna.

  Gaforrja
  Nuk ju pėlqen tė mburreni, por tė hėnėn stili juaj do tė tregojė gjithēka qė keni nė zemėr. Nga e marta deri tė enjten do tė organizoni gjithēka, qoftė nė punė, qoftė nė jetėn tuaj personale. Bėhuni hetues. Dita me fat ėshtė e premtja.

  Luani
  Ditėn e hėnė duket sikur tė gjitha punėt janė nė dorėn tuaj, dhe tė gjithė do t’ju duan. Mos prisni tė bėni njė lėvizje tė madhe nė punė, dashuri apo kudo tjetėr. Nga e marta deri tė enjten duhet ta shtroni veten. Dita me fat ėshtė e enjtja.

  Virgjėresha
  Prisni shumė ndėrprerje ditėn e hėnė. Pėrpiquni t’i pėrshėndesni me njė buzėqeshje, edhe pse fillimisht do tė jetė e shtirur. Yjet do tė bėjnė pjesėn e tyre nga e hėna deri tė enjten, duke krijuar njė klimė pėr rritje personale. Dita me fat ėshtė e diela.

  Peshorja
  Skuadra e punės do tė favorizohet ditėn e hėnė. Nga e marta deri tė enjten do tė ndiheni tė pėrmbushur dhe njė krijesė shoqėrore. Bėni plane qė t’i shoqėroni tė dyja sferat. Nė fundjavė, energjia juaj do tė jetė e madhe. Dita me fat ėshtė e marta.

  Akrepi
  Nėse dita e hėnė ėshtė e vėshtirė apo sfiduese, bėni diēka pėr t’i mundur pengesat. Nga e marta deri tė enjten, yjet do t’ju dėrgojnė mundėsi tė tė gjitha llojeve pėr pėrmirėsim gjatė rrugės suaj. Dit me fat ėshtė e mėrkura.

  Shigjetari
  Dikush apo diēka nė njė vend tė largėt po ju thėrret ditėn e hėnė. Bėni njė kontakt ose programoni diēka, pasi yjet janė nė anėn tuaj. Nga e marta deri tė enjten, shmangini koklavitjet me dikė, veēanėrisht njė figurė autoritare. Dita me fat ėshtė e hėna.

  Bricjapi
  Pėrkujdesja ėshtė diēka e mirė, por tregoni kujdes se kujt ia kushtoni ditėn e hėnė. Kufijtė do tė hapen nė tė gjitha fushat e jetės nga e marta deri mbrėmjen e sė enjtes. Pėrpjekjet tuaja do t’ju sjellin tė mira. Dita me fat ėshtė e marta.

  Ujori
  Nevojat tuaja dhe tė dikujt tjetėr duken se janė tė tepėrta ndėrsa java fillon. Puna dhe jeta personale do tė shkojnė shumė mirė. Do tė keni mjaft raste tė mira, veēanėrisht pėr gjetjen e njė zgjidhjeje tė kėnaqshme. Dita me fat ėshtė e diela.

  Peshqit
  Simpatia juaj natyrale do tė jetė aktive ditėn e hėnė, por rezistoni dhe mos u pėrfshini sė tepėrmi. Ju keni edhe jetėn tuaj. Do tė keni njė humor tė mirė nga e hėna deri nė fundjavė. Ėshtė koha ideale pėr tė realizuar njė plan. Dita me fat ėshtė e enjtja.
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: HOROSKOPI DITOR

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 9:21 pm

  Dashi
  Tė tjerėt mund t’ju duken tė qetė kėtė javė, por diēka kėrkon vėmendjen tuaj tė hėnėn; jini gati pėr tė. Tė martėn deri tė enjten do tė jeni selektivė. Pėrvishiuni projekteve qė keni mė shumė pėr zemėr dhe rrini me njerėz qė ju pėlqejnė. Dita me fat ėshtė e diela.

  Demi
  Bėni njė aleat nė vend tė njė armiku ditėn e hėnė. Gjithēka ka tė bėjė me sjelljen tuaj, ēdo njeri ka cilėsi tė mira. Bota juaj do tė pasqyrojė perspektivėn pozitive nga e marta deri tė enjten. Jini tė disponueshėm pėr tė gjithė. Dita me fat ėshtė e diela.

  Binjakėt
  Do tė jeni shakaxhinj tė hėnėn, por jo tė gjithė do t’ju kuptojnė. Nga e marta deri tė enjten, suksesi i qėndrueshmėrisė ėshtė tė tregoni vėmendje, nė punė dhe nė marrėdhėniet interpersonale. Dita me fat ėshtė e shtuna.

  Gaforrja
  Nuk ju pėlqen tė mburreni, por tė hėnėn stili juaj do tė tregojė gjithēka qė keni nė zemėr. Nga e marta deri tė enjten do tė organizoni gjithēka, qoftė nė punė, qoftė nė jetėn tuaj personale. Bėhuni hetues. Dita me fat ėshtė e premtja.

  Luani
  Ditėn e hėnė duket sikur tė gjitha punėt janė nė dorėn tuaj, dhe tė gjithė do t’ju duan. Mos prisni tė bėni njė lėvizje tė madhe nė punė, dashuri apo kudo tjetėr. Nga e marta deri tė enjten duhet ta shtroni veten. Dita me fat ėshtė e enjtja.

  Virgjėresha
  Prisni shumė ndėrprerje ditėn e hėnė. Pėrpiquni t’i pėrshėndesni me njė buzėqeshje, edhe pse fillimisht do tė jetė e shtirur. Yjet do tė bėjnė pjesėn e tyre nga e hėna deri tė enjten, duke krijuar njė klimė pėr rritje personale. Dita me fat ėshtė e diela.

  Peshorja
  Skuadra e punės do tė favorizohet ditėn e hėnė. Nga e marta deri tė enjten do tė ndiheni tė pėrmbushur dhe njė krijesė shoqėrore. Bėni plane qė t’i shoqėroni tė dyja sferat. Nė fundjavė, energjia juaj do tė jetė e madhe. Dita me fat ėshtė e marta.

  Akrepi
  Nėse dita e hėnė ėshtė e vėshtirė apo sfiduese, bėni diēka pėr t’i mundur pengesat. Nga e marta deri tė enjten, yjet do t’ju dėrgojnė mundėsi tė tė gjitha llojeve pėr pėrmirėsim gjatė rrugės suaj. Dit me fat ėshtė e mėrkura.

  Shigjetari
  Dikush apo diēka nė njė vend tė largėt po ju thėrret ditėn e hėnė. Bėni njė kontakt ose programoni diēka, pasi yjet janė nė anėn tuaj. Nga e marta deri tė enjten, shmangini koklavitjet me dikė, veēanėrisht njė figurė autoritare. Dita me fat ėshtė e hėna.

  Bricjapi
  Pėrkujdesja ėshtė diēka e mirė, por tregoni kujdes se kujt ia kushtoni ditėn e hėnė. Kufijtė do tė hapen nė tė gjitha fushat e jetės nga e marta deri mbrėmjen e sė enjtes. Pėrpjekjet tuaja do t’ju sjellin tė mira. Dita me fat ėshtė e marta.

  Ujori
  Nevojat tuaja dhe tė dikujt tjetėr duken se janė tė tepėrta ndėrsa java fillon. Puna dhe jeta personale do tė shkojnė shumė mirė. Do tė keni mjaft raste tė mira, veēanėrisht pėr gjetjen e njė zgjidhjeje tė kėnaqshme. Dita me fat ėshtė e diela.

  Peshqit
  Simpatia juaj natyrale do tė jetė aktive ditėn e hėnė, por rezistoni dhe mos u pėrfshini sė tepėrmi. Ju keni edhe jetėn tuaj. Do tė keni njė humor tė mirė nga e hėna deri nė fundjavė. Ėshtė koha ideale pėr tė realizuar njė plan. Dita me fat ėshtė e enjtja.
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: HOROSKOPI DITOR

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Aug 29, 2008 1:20 pm

  Horoskopi, E Premte, 29 Gusht 2008


  Dashi
  21 mars - 19 prill
  Do tju jepen shume mundesi per te permiresuar jeten tuaj. Gjithashtu nje udhetim qe do te beni do ju jape kenaqesine e te takuarit persona te rinj.
  Demi
  20 prill - 20 maj
  Duhet te tregoheni te palodhur. Ne pune dhe ne jeten tuaj personale po ndodhin shume ndryshime. Tani me teper se kurre nuk duhet te hiqni dore nga gjerat qe doni me shume.
  Binjaket
  21 maj - 21 qershor
  Mos lejoni askend tju sabotoje punen tuaj. Tregojini vendin atyre qe kerkojne te nderhyjne ne punet tuaja.
  Gaforrja
  22 qershor - 22 korrik
  Mos humbisni kohen kot duke kerkuar arsye per ato qe po ndodhin. Por, pervishjuni punes sepse vetem ju mund te dilni nga kjo situate e krijuar.
  Luani
  23 korrik - 22 gusht
  Sot nuk duhet te tregoheni te bute dhe te mirekuptoni vartesit tuaj. Nese doni qe te keni sukses hiqeni ate buzeqeshje nga fytyra dhe kerkoni maksimumin prej tyre.
  Virgjeresha
  23 gusht - 22 shtator
  Kur behet fjale per �htje biznesi kini besim tek intuita juaj. Mos lejoni askend tju binde per te kunderten. Ne fund do ta kuptoni qe keni bere zgjidhjen e duhur.
  Peshorja
  23 shtator - 23 tetor
  Po ndodhin kaq shume gjera njekohesisht sa ju do ta keni te veshtire tia dilni mbane. Kerkoni ndihmen e dikujt qe ka ide kreative dhe tek i cili keni besim. Vetem keshtu mund ta perballoni kete situate.
  Akrepi
  24 tetor - 21 nentor
  Nje mundesi e re ne pune duket se ka nje te ardhme premtuese. Mos besoni tek dikush i cili ju premton shume. Nese ju duhet te firmosni nje dokument ju keshillohet ta beni ne prani te nje noteri.
  Shigjetari
  22 nentor - 21 dhjetor
  Mos u nxitoni te jepni fjalen ne nje lidhje sentimentale te re. Gjerat mund tju duken vertet bukur por, eshte akoma shpejt per te marre nje vendim te tille.
  Bricjapi
  22 dhjetor - 19 janar
  Kujdes mos mbani pergjegjesite qe i takojne te tjereve. Mund te gjendeni ne situate te cilat me pas nuk do te dini si ti kaperceni. Kujdes duhet patur gjithashtu me bujarine tuaj te tepruar.
  Ujori
  20 janar - 18 shkurt
  Projektet tuaja kane nje te ardhme premtuese. Mos humbisni kohen kot, por prezantojini ato dhe do te merrni nje pergjigje pozitive.
  Peshqit
  19 shkurt - 20 mars
  Sot cdo gje do te varet nga menyra se si ju do ti trajtoni gjerat. Nje lidhje e re sentimentale do te ndryshoje me hapa te shpejte. Pergatituni per keto ndryshime qe priten te ndodhin.
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: HOROSKOPI DITOR

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Oct 03, 2008 12:11 am

  HOROSKOPI (2 tetor 2008)

  Dashi
  Gjendja pėr sot paraqitet shume e mirė. Duhettė pėrfitoni pėr tė kėrkuar dhe kuptuarse ēfarė keni nė dorė konkretisht dhe se cilat mund tė jenė programet mė tė realizueshme pėr tė ardhmen tuaj me tė afėrt.
  Demi
  Sot gjendja juaj e pėrgjithėshme dhe ajo shpirtėrore ėshtė gjithnjė edhe nė pėrmirėsim. Do tė takoni njė person shumė tė afėrt pėr ju, me tė cilin para pak kohėsh keni pasur njė marrėdhėnie shume tė afėrt.

  Binjakėt
  Sot do tė keni ēaste ku do t’iu vijnė ide shumė absurde nė lidhje me personat qė iu rrethojnė. Mundohuni tė jeni sa mė tė pėrqėndruar tek homori juaj pėr tė gjitha dietat. Orėt e gjumit meritojnė pak mė shumė kujdes nga ana juaj.

  Gaforrja
  Sot do tė jeni tė pėrkėdhelur nga yjet. Mundohuni t’ia pėrkushtoni ditėn e sotme jetės nė ēift. Por mos pėrjashtoni edhe miqtė tuaj. Ndoshta mund tė organizoni njė mbrėmjė tė kėndshme bashkė.

  Luani
  Njė person i juaji i afėrt do t’iu sugjerojė njė mėnyrė se si tė superoni marrėdhėniet tuajanė njė mjedis tė ri pune. Njė mesazh nga njė person do t’iu bėjė tė prekni qiellin me njė gisht.

  Virgjėresha
  xTrishtimi dhe humori i keq do t’iu shoqėrojnė gjatė ditės sė sotme. Mos u mėrzisni, sepse ēdo gjė ka kohėn e vet. Punė tė papritura do t’iu dalin para, por do mund tė realizohen prej jush. Shendeti paraqitet i mirė.

  Peshorja
  Nė mjedisin e punės pėrpiquni tė ruani gjendjen tuaj dhe tė tregoni hapur ato ēka mendoni pėr gjithsecilin. Vetėm kėshtu do tė ndiheni tė qetė nė vetvete nė profesionin tuaj. Jeta sentimentale do tė ketė njė kuptim tė veēantė pėr sot.

  Akrepi
  Falė kėmbėnguljes dhe pasionit tuaj gjithēka do tė shkojė mirė pėr sa i pėrket fushės profesionale. Mund t’iu lindin disa zėnka tė vogla me partnerin, por mos u shqetėsoni pasi gjithēka do tė shkojė mirė.
  Shigjetari
  Ngjarje tepėr tė kėndshme mund t’iu ndodhin kėtė javė nė lidhje me marrėdhėniet tuaja profesionale. Mundėsia pėr tu pėrfshirė nė njė takim do t’ju impresionojė, pėr mė tepėr do tė ndodheni pranė njė personi qė keni admiruar.

  Bricjapi
  Tregohuni pak mė tė kujdesshėm me shpenzimet tuaja, pasi ditė mė tė vėshtira mund tė vijnė. Mjafton tė punoni me tė njėjtin ritėm he gjithēka do tė shkojė mirė. Ushtrimet fizike do t’iu relaksonin disi sot.

  Ujori
  Falė kėmbėnguljes dhe pasionit tuaj gjithēka do tė shkojė mirė, pėr sa i pėrket fushės profesionale. Duhet tė jeni tė kujdesshėm pėr sa i pėrket punės,pasi jo tė gjithė janė miq. Shoqėria dhe argėtimi do tė jenė kryesore nė ditėn e sotme.

  Peshqit
  Mos u preokuponi sot me gjėra jashtė interesit tuaj, pasi nuk jeni shumė tė favorizuar. Do tė ishte mirė tė bėnit njė ndryshim tė shtėpisė tuaj ose tė pėrgatisni njė surprizė pėr tė dashurin tuaj nė mbrėmje.


  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM
  avatar
  malvina
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 2
  Registration date : 14/10/2008

  default Re: HOROSKOPI DITOR

  Mesazh nga malvina prej Tue Oct 14, 2008 5:01 pm

  pershendetje

  Sponsored content

  default Re: HOROSKOPI DITOR

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:43 am