FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  VETEVARET NGA BORXHET NE SHTEPINE E VJEHRRIT

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default VETEVARET NGA BORXHET NE SHTEPINE E VJEHRRIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 10, 2008 3:18 am

  POGRADEC - Njė 43-vjeēar nga Berati i ka dhėnė fund jetės duke u vetėvarur nė shtėpinė e vjehrrit tė tij, nė fshatin Buēimas tė Pogradecit pėr shkak tė depresionit qė kishte kaluar nga borxhet e shumta qė kishte. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, mėsohet se Perlat Panaskuari, prej disa ditėsh kishte ardhur nga Berati nė fshatin Buēimas. Ai pasi ka takuar fėmijėt e tij, djalin, 18-vjeēar dhe vajzėn, 16-vjeēare ka dalė me disa shokė dhe ėshtė kthyer nė shtėpi, orė mė pas. Panaskuari ka dalė nė oborr dhe ėshtė vetėvarur nė njė pemė. Familjarėt e kanė gjetur pa jetė dhe kanė bėrė vetėm lajmėrimin e policisė, pasi pėr 43-vjeēarin nuk ka pasur asnjė shpresė. Nė polici, tė afėrm tė tij kanė dėshmuar se viktima ka qenė i stresuar, pasi kishte probleme ekonomike dhe jetonte me borxhe.

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 8:59 pm