FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Kush Lojtar (te futbollit) ju pelqen me shume?

  Share
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Kush Lojtar (te futbollit) ju pelqen me shume?

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 10, 2008 12:27 pm

  Christiano Ronaldo


  dhe Podolski

  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Kush Lojtar (te futbollit) ju pelqen me shume?

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 8:02 pm

  QENKAN DHE TE BUKUR CHRYSA Very Happy
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Kush Lojtar (te futbollit) ju pelqen me shume?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 14, 2008 4:03 pm

  lol! lol! lol!

  Kshu qelloj!qar te bej un! :twisted: :twisted:
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Kush Lojtar (te futbollit) ju pelqen me shume?

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Aug 15, 2008 12:25 am

  duket duket

  Sponsored content

  default Re: Kush Lojtar (te futbollit) ju pelqen me shume?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Aug 22, 2018 2:13 am