FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  DY AKSIDENTE AUTOMOBILISTIKE ME DY TE VDEKUR NE 24 ORE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default DY AKSIDENTE AUTOMOBILISTIKE ME DY TE VDEKUR NE 24 ORE

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 11, 2008 5:09 pm

  DURRES- TEPELENE Dy aksidente me dy tė vdekur kanė ndodhur gjatė orėve tė mbrėmshme nė rrugėt e Shqipėrisė. Njė 18 vjecar nga qyteza e Sukthit nė Durrės ėshtė gjetur i vdekur mbrėmė rreth orės 22:00 buzė rrugės automobilistike nė mes tė Sukthit dhe Manzės. Policia dyshon se viktima Tofik Bishti, ėshtė pėrplasur nga njė makinė e cila ėshtė larguar mė pas nga vendi i ngjarjes duke mos i dhėnė ndihmėn e parė tė riut. Policia po heton versionin nėse 18 vjecari ėshtė goditur akisdentalisht apo qėllimisht nga mjeti. Ndėrkohė nė Tepelenė njė makinė ėshtė gjetur nė humnerė nė rrugėn Tepelenė Progonat, njė kilometėr nė dalje tė fshatit Bėnēė. Pas njė telefonate tė bėrė nga njė bari grupi hetimor shkoi nė vendgjarje dhe u konstatua se nė vendin e quajtur Ura e Skaranit nė dalje tė fshatit Bėnēė , automjeti tip Fiat, me targa TP 0967 B, i cili drejtohej nga shtetasi Selami Qeli, 48 vjec, ka dalė nga rruga duke rėnė nė humnerė rrerth 130 metra tė thellė. Nė aksident ka gjetur vdekjen drejtuesi i automjetit, Selami Qeli.  (s.g/Balkanweb)

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:17 pm