FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  NDESHJA VLLAZNIA-NAPOLI

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default NDESHJA VLLAZNIA-NAPOLI

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 11, 2008 5:34 pm

  Ndeshja e vlefshme per kupen UEFA mes skuadres shqiptare te Vllaznise dhe Napolit te Italise, do te drejtohet nga nje katershe gjyqtaresh nga Rusia. Keshtu arbiter kryesor i ndeshjes do te jete Igor Egorov, asistentet e tij do te jene Vladislav Kohedev dhe Andrei Malorodov. Gjyqtar i katert i ndeshjes do te jete Almir Kaimov. Ndeshja e pare per paraeliminatoret e kupes UEFA, Vllaznia - Napoli do te luhet ne date 14 gusht ne oren 20:30 ne stadiumin "Loro Boriēi" ne Shkoder.

   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 9:28 am