FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ..FEMRAT..

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 6:16 pm

  femra eshte mretereshe e botes,por skllave e deshirave Very Happy
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Apr 21, 2008 9:36 pm

  po deshe te hakmerresh kunder nje gruaje ,levdo ne syt e saj nje grua tjeter


  Edituar pėr herė tė fundit nga Sajmiri nė Fri Jul 04, 2008 6:48 pm, edituar 1 herė gjithsej
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:43 pm

  eeeeeeeeeeeeeeeee ktu do flisni mire per femrat! car racism per grat eshte kjo! I'm disappointing!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:59 am

  FEMERAT... PO PO JAN MASHTRUSE, GENJESHTARE, LAJKETARE, DUK ME I VRA BURRAT, DUN ME I ZHDUK BURRAT.......ETJERA...ETJERA..DONI MO ....FOL PO DESHE lol! lol! lol! lol! lol! lol! JO MO JO JAN TE MIRA TE EMBELA TE BUKURA, E ME TE THON TE DREJTEN MOS TE LAC ZOTI PA TO MA MIR ME MYT VETEN SE ME QEN PA FEMER
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Jul 17, 2008 11:58 pm

  JE I MADH ADII
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:23 am

  Ti adiii duhet te jesh shum fanatik o bur por edhe ndrushon shpesh mendje! nje here na thua genjeshtare dhe te gjitha te kqiat dhe nje here te gjitha te mirat!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 3:21 am

  PO JENI E VETMJA QENJE E GJALLE QE I KINI TE GJITHA TE KEQIJAT DHE TE MIRAT, DHE NE MASHTROHEMI MBAS ATYRE PAK TE MIRA QE KINI.
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 2:44 pm

  c cc c ccccccccccccccccccccccc pa neve sdo ishit as gjo!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 4:29 am

  MOS NA LENT ZOTI PA JUVE SE BOLL TE KEQIJA JENI POR PA JU SRRIM DOT JENI MAXHISTARE PER NE MESHKUJT
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 06, 2008 2:07 pm

  sigurisht qe jemi Razz!!!prandaj te kesh frik se me nje spell keni hikur lol
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 07, 2008 3:24 am

  femrat jan te mira te bukura te embela. jan nje ushqim i mire per meshkujt
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 07, 2008 3:16 pm

  me vjen keq qe ne grat smund te themi te njejtat per ju burat@
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 5:56 am

  po pse nuk e thoni mer pse.....??? po na boni pak qefin se ngelem tu ju lavderuar...!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:31 am

  lol!!!po ne per tu lavderuar jemi! po hajde mo do ju them qe pa juve grad do ndihesh boring ca here
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 3:58 am

  shyqyr qe e the por esht e vetet ta dish
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:43 am

  mire po ju do ishit me boring pa neve!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 12, 2008 1:55 am

  MOS TE LASHT ZOTI PA FEMRA. POR ISHALLA QELLOJN TE MIRA.LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 12, 2008 9:26 am

  Gjith femrat jan te mirat kurse ju burat jeni apapapapa
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:27 pm

  PA FEMRA NUK KA JETE Very Happy
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 1:56 am

  FEMRAT JAN TE MIRA VETEM KUR BON DASHURI ME TO SE PASTAJ..... PU PU PU PU CFAE JAN....!!LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:47 pm

  Sajmiri e ka kuptu te vertet adiii ti kur do ta kuptosh?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:28 pm

  femrat jan te mira ....po kush po i shan
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 11:55 am

  ti po na shan Razz affraid geek
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:14 pm

  JAN TE EMBELA TE BUKURA TE BUTA KUR I LEDHATON . POR KUR SI BON GJO JAN TE EGRA . TE KEQIA ......LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 11:57 am

  Smund te rije pa then fjalen e keqe! cpaske qen!

  Femrat jan ato qe vazhdojn popullitetin lol!

  Sponsored content

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:45 am