FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A JUA KA NDRYSHUAR MENTALITETIN EMIGRACIONI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default A JUA KA NDRYSHUAR MENTALITETIN EMIGRACIONI

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 16, 2008 10:01 pm

  mua per veten time jo
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A JUA KA NDRYSHUAR MENTALITETIN EMIGRACIONI

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 12:36 pm

  as mua
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A JUA KA NDRYSHUAR MENTALITETIN EMIGRACIONI

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 6:50 pm

  mua jo po chrysan po eshte e vetete.
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A JUA KA NDRYSHUAR MENTALITETIN EMIGRACIONI

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:18 pm

  lol! ku e di ti? sikur me njefje perpara Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A JUA KA NDRYSHUAR MENTALITETIN EMIGRACIONI

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:54 am

  po te njoh ne pc dhe shikoj qe ke ndryshim te madhe po mundohem qe te ndihmoj por ti nuk po pranon

  Sponsored content

  default Re: A JUA KA NDRYSHUAR MENTALITETIN EMIGRACIONI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 8:59 pm