FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ..FEMRAT..

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 1:58 am

  PO PRA NJE DIT MOS ME JU PUTH JUVE BONI NOMIN PO SOT SE KE DITELINDJEN SI TE PUTH UN I SHKRETIIIIIIIIIIIIIIIIIII KISSSSSSS ADIII DHE TE URON SHUM NGA ZENRA
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:10 am

  me je lodhur me me uru prandaj dhe un do te jap nje

  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:41 am

  PO HE PRA SHYQYR QE U KUJTOVE....PASTAJ MAJTE FJALEN ERDHE ME TE SHKURTERA JO ME PANTALLONA.....DHE POZICIONI ESHT ME MIRE.....TE VLEJTI KRITIKA......LOL LOL LOL ...QENKE BO TAMAN PER.......?????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:25 am

  per...?????????????????????

  mos be endra o bur nje kiss eshte as i gje tjeter mos te mari koka er!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:12 am

  cfar me teper....????po pra nuk e shef si ke ardhe.....???a nuk je per s.....????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:44 am

  pse bionde jam un? nje tjeter puthe!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:00 am

  po jo moj vetem ate dite ti i lyve floket me u maskuar qe mos te njihte mami jot ,,,, kur erdhe te besh dashuri me mua........lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:31 am

  lol! lol!

  car thua me duket se nga temperatura e lart enderon gjera!
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 22, 2008 3:48 pm

  ahaha 500 dreqen nuk ka qe qendrojne me femrat dhe 700 dreqen ska qe qenrojne pa femreat Very Happy
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 4:06 pm

  lol! lol!
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 22, 2008 4:19 pm

  moj ate thenje nuk e nxorra une e kan thene te tjeret para meje,sa me te veshtira aq dhe me te mira Very Happy te pershendes motra !
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:03 am

  sa mire e pranojn vete se cfar jane.....dreqka,.... shejtonka,... me shejtonin rrin....lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:15 pm

  te zuri frika adiii nga grat e forumit????
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:04 am

  po se shejtonka jeni ju....e pe cfar the sot....??????
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga melissa prej Sun Aug 24, 2008 5:57 am

  gabohesh nuk rrim me shejtonin jemi ato qe e fusim ne shishe shejtonin Very Happy
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:33 pm

  qar thash dje?
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 10:58 pm

  FEMRAT KLITHIN KUR E SHOHIN MIUN,NDERSA QESHIN KUR SHOHIN UJKUN
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 11:00 pm

  ESHTE RREZIK I MADH TE TAKOSH FEMREN QE TE KUPTON PLOTESISHT.KJO GJITHNJE PERFUNDON NE MARTESE
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:02 am

  o sajmir keto jan te forta se kan nje d.m.th. ajo tjetra pranon qe fusin shejtonin ne shishe...lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:29 pm

  Femrat mund te ken frik miun sepse jan te cbifur por kur do nai gje as miu as nje kafsh nuk e frikson!
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga melissa prej Mon Aug 25, 2008 3:30 pm

  too bad qe nuk kan thene per mashkujt qe sundojne gjith boten Smile me sa shikova une dhe ju vet e pranoni qe femra sundon gjithe boten ,e paska frige ??? lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 2:49 am

  ha ha ha ha ...vetem per sex sundojn boten femrat..ato rrin vetem duke bertit ou..ou..ou..ou..se tremben prej hijes vet lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 10:48 am

  o adiii kte per hijen e ke then gjith ato here nuk ke na i gje tjeter qe te mbrosh mendimin tend ?? lol!
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga melissa prej Thu Aug 28, 2008 11:42 pm

  ne trembemi prej hijes tone ndersa ju trembeni nga ne !
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:15 am

  nuk tremben burrat.....por burat...ata tremben se jan frikacak ne jete

  Sponsored content

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:10 am