FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ..FEMRAT..

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 30, 2008 2:36 pm

  FEMRA SHEH THELLE ,MASHKULLI LARG
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 30, 2008 2:38 pm

  GRUAJA I SJELL BURRIT DY DITE LUMTURI :DITEN QE MARTOHET E DITEN QE E PERCJELL NE VARR
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 1:38 am

  brravo sajmir ashtu eshte.....??????me frikesove ..se une mbaja shprese se gruaja do me bej te lumtur....!!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 11:48 am

  lol! por tani qe di te verteten adiii sdo me u martu apo jo?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:18 am

  femrat jan te mira vetem per sex se per gjonat tjera duan burrrrr per kujdestare....lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 12:44 pm

  nuk eshte e vertet se un shikoj vetem burat te kerkojn ndihmen e grave dhe jo te kunderten
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 2:35 am

  po burrat kerkojne ndihmen e grave vetem kur duan me ble ndonje gjo ose kur zdin me gatuar...lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 9:00 am

  e po ne jemi tek blerja, gatimi, sexi po ju qar beni?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 1:38 am

  cfar don mo....sex do ju bojme qe te jeni te lumtura lol lol ll
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:01 pm

  po e dija qe vetem sex dini te beni ju dhe kujtoni se sikur qar po beni!lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 1:55 am

  po ju duhet me na falenderuar per sexin...se mos te ishte edhe ai,,,,,,,,???????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 12:27 pm

  car do beheshte sdo na flisnit? me mire se po ashtu do ishim ne ato qe do kishim doren e lart
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 3:24 am

  femrat jane te mira te bukura por te pa vendosura
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 1:54 pm

  por kte te keqe e kemi dhe ne dhe juve!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 5:45 pm

  femrat thash une jan te mira mos te lashte zoti pa to se ske cfar me bo vetem me mbyte veten..lol lol,............ vendosmeria vjen ngadale
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:35 pm

  Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

  jan ca gjera qe vin teper vone!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 2:42 am

  femrat jan te mira kur i ke prane
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:10 am

  femrat jan te mira edhe kur nuk i ke pran!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:49 am

  PO PRA TE MIRA JANE POR ATO ZBESOJNE PO SI PATE PRANE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 12:58 pm

  ne e besojm qe jemi te mira edhe sikur jemi edhe sikur sjemi pran! 10

  por gje tjeter do te thuash ti~ balle_gif
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:25 am

  aman mor po jeni te mira ....pse na gjuani ne kaptine...
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:23 pm

  se jeni budallejn dhe duam tju bejm te kuptoni! MDR71
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:19 am

  femrat jane te mira te embela por po i le gjo ne dore te mbuten...lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 7:55 pm

  femrat jan me te zgjuara se burat! Cool Cool
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:11 am

  po jan kur sflasin burrat...lol

  Sponsored content

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:35 am