FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ..FEMRAT..

  Share
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 9:59 am

  se kur flasin burat jan 1000% me te zgjuara se to se thon budalliqe~!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 2:50 am

  po burrat nuk jan budallenje por ju genjen mendja juve
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:21 pm

  a thua? ndoshta nuk e di! se nuk mund te mendoj si bur! por mua me duket me gjerat qe bejn qe bejn budalliqe!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:08 am

  femrat sa jane te mira po aq te keqia...lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:09 pm

  jemi te gjitha ne nje ! te vecanta jo si ju!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:22 am

  femrat jane te mira vetem kur duan vete lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:20 pm

  femrat jan te mira kur sjan burat pran!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 1:56 am

  eshte e vertet kur si kan prane jane te mira rrine urte; por kur jan bashke e nxjerrin koken
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 5:54 pm

  ke te drejt ne kte por edhe kur jan pran ne nje bur te dobet e nxjerin koken! lol
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 21, 2008 8:01 am

  PIKERISHT KETU QENDRON PABESIA TYRE KUR KAN BURRIN E DOBET NXERRIN KOKEN.. NE VENDE QE TA NDIHMOJE ATE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 24, 2008 1:09 pm

  Femrat jan besnike dhe shume te mira~ (e kunderta burave)
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 1:44 am

  ooooh... kur jon bo mi lal kaq besnike femrat. pu pu pu lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:04 am

  u ben kur burat kuptuan qe sduet me tradhetu grat! ne qoftese ska ndodhur njera seshte ndodhur as tjetra Cool Cool
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:09 am

  aty e keni ju po ju tradhetuam me vrap me more hakun me na tradhetuar
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:00 pm

  po sigurisht pse budallaqe jemi ne qe te rim te tradhetuara?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 2:54 am

  sa te arsyshme jeni; ne vende qe te falni partnerin dhe te filloni prap jeten normale.... doni dhe ju te tradhetoni. te boni gabimin me te rende
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:03 pm

  po sigurisht se tradhetija sduhet me e fal me mire ta vazhdosh jeten me nje tjeter se sa ta falesh dhe te behet prap
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:39 am

  femrat jane shume te mira po te mos tradhetojne lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:19 pm

  femrat nuk tradhetojn ne qoftese nuk e tradhetojn burat perpara! jan te urta lol3
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:03 am

  femrat jane te mira te bukura ne fillim por kur hyn interesi behen shume te keqia lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 9:51 am

  hehe po flet nga personal experience?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:32 am

  me te ndegjume e kemi lol! lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:21 am

  lol! me duket se e ke provuar prandaj flet ashtu! i shkreti ti!lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:29 am

  femrat po te jen si chrysa ja vlen me i mbajtur mire lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:15 am

  femrat si chrysa nuk martohen lol!

  Sponsored content

  default Re: ..FEMRAT..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:01 am