FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ..atdheu ...

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ..atdheu ...

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 6:21 pm

  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:46 pm

  car eshte atdhe?
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Jul 04, 2008 6:48 pm

  VENDI KU KE LINDUR
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:49 pm

  a ok thx! edhe per car eshte tema? kush eshte atdheu jon? apo car frase per atdheun?
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Jul 04, 2008 6:51 pm

  CDO GJE PER ATDHEUN
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:51 pm

  aha ok!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:52 am

  TY CHRYSA DO TE COJM NE AKSION ME BO HEKURUDHA SE JE PAK MRAPA ATEDHEUT lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:28 am

  nuk e kuptova! car eshte hekurudha?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 01, 2008 2:13 am

  atedheu yt esht atje ku ke lindur ti dhe babai juaj apo te paret tuaj... ok..?
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 01, 2008 12:14 pm

  ok
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 2:56 am

  PO JUVE CHRYSA NUK JU PELQEN ATDHEU JUAJ....????KURRE NUK MUNDESH ME MOHUAR ATDHEUN TEND, SE NESE E MOHON JU NUK DO KENI INDITITET;
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 3:03 pm

  Thash un qe sme pelqen atdheu im? nga e nxore kte mendim?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 5:35 pm

  nuk thash ashtu po vazhdova muhabetin ;; ne zduhet me harruar nga jemi dhe duhet me qen krenar nga jemi, dhe sidomos ne brezi i ri.
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 5:43 pm

  a ok!

  I agree with ju!
  Dhe un jam shum krenare per atdheun tim!
  Nga vendi te shqiperis jeni adiii dhe Sajmir?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 4:02 am

  PO TI PO TALLESH QE PYET SE NGA CVEND JEMI NE...????PO KUR TE VISH TE HALLA DO TE KAP E DO TE .... LEJE LEJE SE THOJN NJERZIT SHFRYTEZOJ RASTIN SE ISHTE TE HALLA NE DURRES LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 06, 2008 2:22 pm

  LOL po mire un e dija qe ti je nga Durresi! por Sajmiri se dinte! Edhe te pyta qe mos thuaje pastaj i ti flet vetem me Sajmirin!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 07, 2008 3:06 am

  avash moj atdhetare se nuk i din akoma qytetet e shqiperis. por ben mir me pyet e un te ndihmoj
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 07, 2008 3:25 pm

  por un per bised pyta se po shikoj juve qe sme flisni! sju pelqej! Sad Sad lol!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Aug 07, 2008 7:58 pm

  hahahahhahaha
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 08, 2008 3:14 am

  MOS QAJ SE NA BONE EDHE NEVE ME QAJT E KAM ZEMREN E DOBET, TE LUTEM VETEM QESH VETEM QESH
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 08, 2008 8:17 pm

  E shikoj qe po qani dhe juve sidomos Sajmiri Sad Sad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 5:32 am

  burri qe esht burre nuk qan po merzitet. ju femrat qani me lot krokodili , neperka jeni, po atedheu yne ka lind burra zemer gjone , fisnik, dhe te zgjuar qe i bon grat te mos ti bojn izmet budalliqeve por te kthehen normal ne jeten bashkeshortore......lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:38 am

  nuk kuptova as i gje lol! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 3:50 am

  kupton ti kupton por ste vjen mire dhe thua skuptova gje;ah ah cfar jeni ju...!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:48 am

  lol! por me verte nuk e kuptova lol!

  Sponsored content

  default Re: ..atdheu ...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:54 am