FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 4:38 pm

  A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur???????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:41 am

  Edhe mundet si dihet kur jetes!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:41 am

  po mua tani me njohu ....pse mos te bej sex me mua... lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:14 pm

  Me duket Sajmiri thot per te besh seks me njeri qe sa e ke njohur nga dita e par!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:56 am

  ah po paske kuptu drejt ...se mendova se zdo besh me mua...lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:34 pm

  por sdo bej praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:25 am

  po mir pra mos boooooooooooooooo......?????????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 1:01 pm

  por nuk po bejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 3:20 am

  po me ke chrysan....???sa te takohem do bej lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:20 am

  sa do takohesh me ke do besh?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 3:18 am

  SA TE TAKOHEM ME CHRYSAN DO BOJM SEX PASTAJ DO SHKOJM TE HAJME AKULLORE ME CEKULLAT
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:48 am

  hahahahahahaha na bere duke qeshur o bur! per akullore dhe cekullat e besoj por per sex nuk do behet!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:57 am

  por kur beson per akullore e cekullat.....nuk beson per sex......????do bojm se zbon...do vij ajo e shkrete dite...
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 12:14 pm

  ta them un qe ska per ardh por mos me beso po duash
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 2:13 am

  shiko po ndjelle keq ...mos mendo per te keq por thuaj se do vije
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:18 pm

  mire mire mire mire! do mendoj nga mbrenda qe sdo ndodhi kjo dhe ti mendo qe do ndodhi lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 4:10 am

  po kur te ndodhi cdo bohet apo nuk quhet sex me te panjohur
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 1:24 pm

  shiko sex me nje te panjohur dhe mund te ndodhi por me ty jo sbesoj
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 3:12 am

  d.m.th me nje te panjohur pranon dhe me mua jo.......po pse mi lal....cfar te bona mi lal..
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 4:07 pm

  se ke shum shpresa dhe ne qoftese beja sex me ty pastaj do kujtoje qe do martohemi! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 2:14 am

  po mire se nuk kujtoj une por bojme njehere sex....pastaj tu pa duke vepruar
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:52 pm

  veprimi jot pastaj eshte me ardh me te me mar qe tme martosh jo mo se se boj kurrrrrrrrrrrrr
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:36 am

  si shum me frik ke mare martesen......lol po ske ku te shkosh nje dite do martohesh
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 1:00 pm

  ktu ne greqi ka dal dhe nje menyr tjeter qe nuk marohesh per rin vetem me te dashurn ! dhe un ate do bej!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 4:15 am

  po mire kur te teket me bo dashuri shkon te shpia e tije apo rrini me nje shtepi...?

  Sponsored content

  default Re: A DO TE BENIT<<SEKS>>ME NJE TE SAPONJOHUR

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Aug 20, 2018 11:09 pm