FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 18, 2008 4:56 pm

  SI MENDONI ?????????
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:23 am

  VAJZAT POR NUK E CFAQIN . NE JEMI BUDALLEJ BIEM PERNJEHERE MBRENDA LOL LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:38 am

  lol!
  JO BESOJ SE BURAT DASHUROHEN ME SHPEJ , SA SHIKOJN NJE FEMER NE RUGE E DASHUROJN ! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:58 am

  JUVE FEMNAT.........
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:46 am

  po neve do na ngeli si gjithmon por e dini qe juve e keni!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:14 pm

  FEMRAT PO DHE NE DJEMT JEMI AFER
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 4:10 am

  po mir mor sajmir hajde i themi se neve biem te paret
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:07 am

  Mire qe ju burat paskeni qen afer! por e verteta eshte qe keni te drejt ne grad bim me shpejto ne dashuri se jemi budallaqe dhe ju besojm!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:29 am

  po e shikoni... vini te mendimi im ...femrat dashurohen me shpejt po i bojn meshkujt per vete
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:02 pm

  mire dashurohemi me shpejt por dashuria jon eshte e vertet jo si e juaja! pastaj ka raste qe burat dashurohen me para se grat!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:40 am

  po pra pranoje...se edhe sot po i flisje shoqeve tuaja per mua.....po i thoje se kam ra ne dashuri me adiii
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:25 pm

  hahaha jo ti me the qe e bere kte! jo un!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:35 am

  femrat dashurohen dhe shkaterrohen me shpejt
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:03 pm

  jo nuk ke te drejt kjo varet nga ndenjat qe ka secili dhe jo nga a eshte femer ose eshte mashkull!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:11 am

  kush eshte mendje lehte prish me shpejt dashurin
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:49 pm

  dmth burat se ju jeni mendje leht!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 3:08 am

  POR JU NA MERNI PER MENDJEH LEHTE...POR GABOHENI ..NE JEMI TE DURUSHEM DHE ZEMER TE GJON
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:31 am

  mendje lehte jeni por keni zemer t madhe kur dahuroheni Razz
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Aug 29, 2008 1:08 pm

  sepse ne jemi dhe me tte sinqert
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:26 am

  po kur dashurojm jemi te sinqert jo si juvese nuk i veni ne plan te pare dashurin
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 12:11 pm

  prandaj na tradhtoni ngaqe jeni te sinqert?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 1:55 am

  po te kam then njehere se ne nuk tradhetojm ....por kemi zemren e madhe dhe na vjen keq kur na vjen ndonje femer....nuk ja prishim dot lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:16 pm

  uaa sa zemer madhe qe jeni! dhe neve kur na afrohet nje bur jemi zemer madhe dhe i afroemi dhe ne
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:47 am

  ......e poshter ...ju zduhet me qen zemer madhe per ate pune...lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 1:15 pm

  lol! por sduam tju merzitim ju burave se jeni shum qaraman dhe smund tju shikojm duke qar!

  Sponsored content

  default Re: KUSH DASHUROHET ME SHPEJT DJEMT APO VAJZAT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:39 am